contadores estadisticas Saltar al contenido

Instagram näitab mõne kasutaja jaoks meeldimiste arvu Sotsiaalmeedia

Mõne Instagrami konto jaoks ilmuvad sarnased loendused. Alates oktoobrist hakkavad kasutajad muudatustest sagedamini teatama Twitteris, kuid on ka teateid eelmiste kuude kohta. Tahtsid TechTudoInstagrami sõnul oli meeldimiste taastekke osa testide uuest etapist, mis peitis juulis meeldimiste arvu laiema avalikkuse eest.

LUGEGE: Instagram jäljendab suuremaid konkurente ja vabastab Brasiilias uusi funktsioone

Internetiotsinguid jälgiva tööriista Google Trends andmetel on alates 24. novembrist kasvanud otsingud termini "Instagram on näidanud rohkem meeldimisi" kohta. Twitteris kurdavad kasutajad meeldimiste tagastamise üle.

Instagram näitab jälle mõne kasutaja jaoks meeldimiste arvu. Foto: Reproduo / TechTudoInstagram näitab jälle mõne kasutaja jaoks meeldimiste arvu. Foto: Reproduo / TechTudo

Instagram näitab jälle mõne kasutaja jaoks meeldimiste arvu. Foto: Reproduo / TechTudo

Mõni pilkas isegi käiku, öeldes, et kõigi suhtlusvõrgustike kasutajate vaimne tervis on uuesti üles ehitatud. Seda seetõttu, et meeldimuste eemaldamisest teatades teatas Instagram, et muudatuse eesmärk oli võtta populaarsusest sotsiaalne surve ja vähendada platvormi konkurentsikliimat.

Tahtsid TechTudoInstagram selgitab, et meeldimiste tagastamine on osa samast testist, mis meeldimisi peidab. Juulis, kui Brasiilias kohtuprotsess algas, oli sotsiaalvõrgustik öelnud, et analüüsib testide aktsepteerimist, et teada saada, kas meeldimiste eemaldamine võib tegelikult muuta kasutaja käitumist. Praegu ei ole testi lõppu ega kõigile meeldimiste tagastamist tähistatud.

Kuulsime oma kogukonnalt, et meeldimiste arv võib olla heaks allikaks trendide ja suurepäraste kultuuriliste hetkede väljaselgitamisel, nii et alustasime uut katsetamise etappi, et näha muid viise, kuidas näidata meeldimiste arvu ja mõista, kuidas see mõjutas Instagrami kogukonna kogemust, teatas ettevõte, et TechTudo.

Instagram ei ole Brasiilias alates 17. juulist enam meeldimiste arvu kuvamist. Selle abil saavad ainult sisukirjutajad kontrollida oma postituste meeldimiste arvu ja jälgijatel pole enam nendele andmetele juurdepääsu. Testi on Kanadas rakendatud alates maist, positiivsete tulemustega. Ettevõtte sõnul on katse laiendamine teistesse riikidesse, näiteks Brasiiliasse, viis, mille abil leitakse selgemalt, kas uued ressursid on tõepoolest kehtivad.

Piirang Instagramis: küsimused ja vastused uute funktsioonide kohta

Piirang Instagramis: küsimused ja vastused uute funktsioonide kohta