Androidi jaoks mõeldud Instagram laaditi alla 24 tunni jooksul miljon korda alla

Instagram on juba Facebookis

Tehing, mille kohaselt Facebookile kuulub 100% Instagrami kapitalist, on lõpule viidud. Teate tegi fotosuhtlusvõrgustik oma veebisaidil, kus see viitab taas rahulolule osaleda Mark Zuckerbergi juhitud projektis, nagu ta juba ostukavatsustest kuuldes tegi.

Ettevõtte ümber olevatel numbritel on paar nulli ja need näitavad Facebooki lootust integreerida sellised vahendid nagu Instagram oma suhtlusvõrgustikku. Ostukulu 715 000 000 dollarit (algselt öeldud miljardites, kuid muudetud väärtus); Instagram on kogunud 5 000 000 000 fotot.

Instagrami ostmise kavatsus Facebooki kaudu sai teatavaks aprillis, kuid alles nüüd, kui operatsioon on lõpule jõudnud, on kõik ettevõtte jaoks vajalikud toimingud lõpule viidud ja vajalikud juriidilised nõusolekud on saadud.

Suuruse tõttu peab ettevõte saama ka regulatiivse heakskiidu, milles analüüsitakse võimalikku mõju konkurentsile ja mis augustis andis tegevusele rohelise tule.

Instagrami veebisait selgitab ka, et see teenus säilitab oma funktsioonid ja kättesaadavuse kõigile kasutajatele. Praegused funktsioonid jäävad ka edaspidi kättesaadavaks ning juurdepääs mobiilirakendusele on avatud ja juurdepääsetav ilma piiranguteta.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Cristina A. Ferreira