Instagram paneb inimesi videoid, kinnitusvorme ja muud märgistama

Veel üks nädal uus uudiste laine maailma suurimas foto- ja videovõrgustikus.

Vaatame mida Instagram valmistada meid ette tulevikuks?

Rohkem turvalisust

Oleme sellest mitmel korral rääkinud, kuid Instagram on tõesti keskendunud võrgukeskkonna turvalisemaks ja usaldusväärsemaks muutmisele kõigile kasutajatele.

Selleks teatas tema administratsioon hiljuti kolmest praktilisest sammust.

Instagram

Esimene on funktsioon, mida nad kutsuvad “Selle konto kohta”, mida rakendatakse kõigile suure jälgijate arvuga profiilidele.

Idee on selles, et kogu avalikkus pääseb sellele ekraanile juurde, et hinnata kõnealuse konto autentsust, olenemata sellest, kas see on kontrollitud või mitte; seal kuvab Instagram selliseid andmeid nagu profiili loomise kuupäev, riigis, kus see asub, sellel profiilil aktiivsed sponsoreeritud postitused, muudatused kasutajanimi möödunud aastal ja muud avalikud kontod samade jälgijatega.

Instagrami konto kinnitamise vorm

Lisaks muudab Instagram selle lõpuks ametlikuks ja toob teile igaveseks lihtsama tee taotle kinnitamist teie konto jaoks – nagu me juba mainisime, on võrk viimane, mis ei paku ametlikku viisi selle korralduse täitmiseks ja põhineb ainult tegevuse konkreetsetel kriteeriumidel, mis loob terve paralleelse kontrollturu.

Nüüd saavad kasutajad, kelle profiilil on avalik huvi, sisestada päringu jaotises Seaded valiku „Kinnitustaotlus”.

Saatke meile lihtsalt isikut tõendavate dokumentide koopia ja võrk analüüsib teie taotlust, kontrollib teie kontot (või mitte).

Kaheastmeline autentimine Instagramis

Lõpuks teatas võrk ametlikult uue meetodi saabumisest kaheastmeline autentimine kolmandate osapoolte rakenduste kaudu, nagu oleme siin juba kommenteerinud; koos sellega saate kinnituskoodide saamiseks ja rakenduse turvalisemaks sisestamiseks kasutada selliseid teenuseid nagu Google Authenticator või Duo Mobile.

Selleks valige rakenduse seadetes ekraanil „Autentimine kahe teguri abil” lihtsalt valik „Rakenduse autentija” – kui installitud on autentimisrakendus, tuvastab ja saadab Instagram sellele automaatselt koodi.

Kinnitusvorm on nüüd võrgus saadaval, samas kui funktsioon „Teave selle konto kohta” ja autentimisrakenduste tugiteenused saabuvad lähinädalatel.

Märgistage videotes inimesi

Siiani töötab Instagrami postitustes inimeste märgistamise populaarne funktsioon ainult fotodel – videod pole enam saadaval.

Võrgustikku aga kinnitatakse TechCrunch et selle piirangu päevad on loendatud.

Instagrami video sildistamine

Mõne kasutaja jaoks juba testimisfaasis ilmunud valik toimib samamoodi nagu fotode sildistamine: video avaldamisel valib kasutaja ainult need kontod, millele ta soovib sildistada.

Vaatajad saavad video vasakus alanurgas puudutada nuppu „Vaata märgitud inimesi”, et avada märgistatud profiilide loend – erinevalt fotodest, kus kasutaja saab igale sobivale inimesele sildi paigutada ja silt kattub kujutisega.

Praegu tundub, et teie märgitud videoid ei kuvata teie profiili sildistamise vahekaardil, kuid see muutub kuni funktsiooni ametliku käivitamiseni – mis saabub platvormi lähikuudel.

Samuti pole selge, kas Instagram tutvustab ka videote jaoks kaubandusliku sildistamise oskusi, kuigi see on väga tõenäoline.

Shopping-rakendus

Rääkides ostlemisest, töötab Instagram rakenduse kallal, mis jääb oma peamisest rakendusest teiseks.

Pärast IGTV-d pĂĽhendatakse see uus tarkvara ainult kunstile, mis näitab võrgus reklaamivate kaubamärkide tooteid – ja isegi rakenduse kaudu on võimalik oste teha.

See, mis kannab teavet, on Verge, kes lisab, et rakendus on alles arengu algusjärgus ja tal pole valguse nägemise ennustusi – tegelikult võib see olla isegi mõte, et see jäeti poolele teele.

Igatahes, praeguseks idee (ajutiselt kutsutud “IG Shopping”) realiseerub rakendusena, mis näitab teie jälgitavate või huvitatud inimeste või kaubamärkide kollektsioone ja tooteid koos võimalusega osta rakenduse enda kaudu – see on Instagrami praeguste kauplemisvõimaluste uuendus, mis viib teid lehtede salvestamiseks lõpuleviimiseks oma ostu.

Idee on mõttekas, arvestades Facebooki rĂĽnnakuid ostupiirkondade vastu ja seda, et 25 miljonil ettevõttel on Instagrami profiilid – vähemalt 2 miljonit neist esitavad võrgus juba regulaarselt reklaame.

Ootame ja vaatame, mis sellest välja tuleb.

Juhend vanematele ja eestkostjatele

Suhtluskeskkonna sõbralikumaks muutmiseks ja teismeliste elu positiivsemaks mõjutamiseks julgustas Instagram oma veebisaidil avama ka uue lehe “Vanemate juhendamine” (midagi sellist nagu “vanemate juhendamine”).

Instagrami lapsevanemate juhend

Idee on näidata teismeliste vanematele ja hooldajatele, kes kasutavad platvormi põhivõrgu funktsioone, tutvustades neile turvaelemente, millest nemad ja nende lapsed ei pruugi teada olla.

Instagram loetleb kõik vajalikud toimingud, et muuta teie keskkond turvalisemaks, välja arvatud äsja kasutusele võetud uued juhtimisvahendid ja kasutuspiirangud.

Lisaks julgustab see leht vanemaid ja eestkostjaid rääkima võrgus olevatest teismelistest, hindama nende tervise ja heaolu arengut ning seda, kas nende Instagrami kasutamine võib neid kuidagi negatiivselt mõjutada.

Idee on selles, et noorte digitaalne elu on täiskasvanute elu rohkem kohal – lĂĽĂĽa vana mõte, et internet on mitte kellegi maa, kus alaealised saavad järelevalveta igasuguse sisuga kokku puutuda.

Uus Instagrami leht on nĂĽĂĽd maas, kuid peaks varsti tagasi tulema.

Kiire juurdepääs emotikonidele

Kas sa arvad, et see on lihtsalt nii? Nad leidsid, et see on vale.

Tohutute uudiste nimekirja täiendamiseks on Instagram fotokommentaaride alal lisanud emojidele ka kiire juurdepääsu riba.

Instagrami emotikonide kiire juurdepääsuriba

Riba asub kommentaarikasti kohal ja näitab valikut emotikonidest, mida kogukond kõige rohkem kasutab – see on kasutamata võimalus, kuna ressurss on palju kasulikum, kui valite kasutaja kõige rohkem kasutatavad kleebised.

Sellegipoolest on lihtsam kirjutada üldiseid kommentaare, näiteks kena tumepunane süda selle armas foto või muu jaoks.

Emotikoniriba on nüüd kõigile kasutajatele saadaval.


Instagrami rakenduse ikoon

9to5Mac, iClarified, MacRumors kaudu

Table of Contents