Instagram sai postituste ajastamise (professionaalne konto); Telegramm ja Nike Run Club on uuendatud

Hea uudis neile, kes kasutavad mõnda kõige populaarsemat rakendust App Store’is. Kas olete valmis? Niisiis, jõuame uudiste juurde!

Facebook

SEE Facebook teatas sel nädalal platvormi jaoks headest Rahvusvaheline ringhäälingu konventsioon (IBC), mis toimus Hollandis Amsterdamis.


Facebooki rakenduse ikoon

Uuenduste hulka kuuluvad ettevalmistused ja otseĂĽlekanded Facebooki platvormil. Näiteks saavad redaktorid nĂĽĂĽd kasutada funktsiooni “Proov”, et minna otse lehe administraatorite ja toimetajate kätte, testida uusi tooteseadistusi, interaktiivseid funktsioone ja kuvavorminguid enne otseĂĽlekande edastamist täisvaatajaskonnale.

Samuti on võimalik kärpida otsevideo algust ja lõppu ning see võib minna otseĂĽlekandeks kuni 8 tunniks – kahekordistada eelmist piiri. Lisaks saavad kirjastajad kasutada rakendusi, mis võimaldavad neil edastada rohkem kui ĂĽhte Voogesitus korraga tehke seda Live API kaudu samaaegselt.

Allikas Vaadake pidu See on Facebooki ehitaja stuudio saada ka uudiseid, mis hõlmavad võimalusi lehe genereeritud sündmuste paremaks ärakasutamiseks ja uusi mõõdikuid video toimivuse jälgimiseks, nagu teatas TechCrunch.

Instagram


Instagrami rakenduse ikoon

Kõige huvitavamad uudised – vähemalt minu arvates – on siiski reserveeritud Instagram. Sisu loojad saavad seda teha ajakava hea sees sööma ja IGTV-s järgmise kuue kuu jooksul tutvumiseks.

Tuleb märkida, et mõned kolmanda osapoole teenused võimaldavad seda tüüpi ajakava koostamist; algsed funktsioonid näivad siiski pakkuvat rohkem võimalusi.

Instagrami postituste ajastamine

Instagrami ajastamise funktsioon lisatakse Facebooki loojastuudiosse ja see on saadaval ainult ametikonto jaoks, millel on ametlik Facebooki leht. Tuleb märkida, et ajakava Lugu see pole veel võimalik, kuid trend on see, et see vabaneb aja jooksul.

Telegramm


Telegrammi rakenduse ikoon

Hiljuti Telegramm iOS-i jaoks on see omandanud mitmeid funktsioone, nagu ajastatud sõnumid (nii saate valida aja, millal need olulised sõnumid teie kontaktidele saadetakse), võimalus oma isiklikke teemasid pilve salvestada, sõnumivalikute muutmismenüü, uued privaatsussuvandid (võimalus valida, kes leiavad Olete Telegramis, kui lisate oma numbri telefonikontaktidesse) ja veel animeeritud emotikone.

Noh, nĂĽĂĽd on kord MacOS-i versioonil, et saada selle uudise hea osa. ?

Nike Run Club


Nike Run Club rakenduse ikoon

Selle poe üks tuntumaid töötavaid rakendusi on versioonis 6.0 oluliselt paranenud.

Venitamine on nüüd hõlpsasti nähtav ning juurdepääs võistluse ajal automaatse pausi ja heli tagasiside seadetele on ligipääsetav; kohandatav ekraan, kus kuvatakse teile kõige olulisemad mõõdikud (puudutage neid muutmiseks); ja nüüd on kiirustreeningu jaoks nupp (ülejäänud sättige jooksu peatamata).

Lisaks on meil parem integreeritus Apple Musicu ja Spotify’ga (saate oma muusikat hõlpsalt juhtida juba olemasoleva muusikarakenduse kaudu, avastades samal ajal ka uusi Nike esitusloendeid).

Apple Watchis on lisatud kiirusetreeningu tagasinupp (topeltpuudutage ekraani või kasutage nuppu Tagasi, et sellise treeningu ajal pausi tähistada).

Table of Contents