Instagram sai uue kujunduse ja fotokaardi funktsiooniga värskenduse

Rakendus Instagram iPhone’ile sai täna olulise värskenduse, lisas Fotokaart, välja arvatud kaasaegsem paigutus.

Fotokaart näitab peaaegu nagu a., Kus teie foto on tehtud Neli ruutu, mis jagab teie käidud kohti kogu maailmaga. Kuid kui olete mures oma privaatsuse pärast, ärge muretsege, sest saate konfigureerida, millistele fotodele soovite asukohta paljastada. Alati on soovitatav, et te ei märkiks ühelgi fotol igapäevaselt oma elukoha aadressi ega käimist.

Pärast värskendust ilmub rakenduse esmakordsel avamisel hoiatus, et saaksite konfigureerida fotod, millele soovite asukohta eksponeerida.

Seejärel valite foto, mis jääb asukohale ja mida te ei soovi näidata, kus foto on tehtud. Üksikasjad: ainult teie aktiveeritud fotod märk asukoha saab avaldamise ajal kaardistada; neid, millel pole GPS-andmeid, ei saa hiljem lisada. Samuti kaotate selles seadistamisetapis kindlasti kaardile jäetud asukohad.

Pärast seadistamist saab valitud fotot kaardil vaadata vastavalt pildistamise kohale.

Fotode asukoha lisab iPhone GPS-i kaudu, kuid töötab ainult siis, kui olete Instagrami fotode postitamisel ühendatud Internetti (3G või Wi-FI).

Sellel on uus funktsioon, mis on Fourquare’iga täielikult integreeritud: ‘Nimi sellele asukohale’ tõmbab partnerirakendustest andmeid, et teha kindlaks, kus te asute.

Kui teil on oma profiil isikliksaavad teie fotokaarti vaadata ainult teie heakskiidetud jälgijad, teistele avaldamata.

Vaadake selgitavat videot:

Ăśldiselt meeldisid uudised meie Twitteri ja Facebooki jälgijatele, kuigi mõned ei hinnanud muudatust. Instagrami saab App Store’i rakenduse kaudu otse seadmes värskendada või selle lingi alt alla laadida.