Instagram sai uue kujunduse ja fotokaardi funktsiooniga värskenduse

Rakendus Instagram iPhone’ile sai t√§na olulise v√§rskenduse, lisas Fotokaart, v√§lja arvatud kaasaegsem paigutus.

Fotokaart n√§itab peaaegu nagu a., Kus teie foto on tehtud Neli ruutu, mis jagab teie k√§idud kohti kogu maailmaga. Kuid kui olete mures oma privaatsuse p√§rast, √§rge muretsege, sest saate konfigureerida, millistele fotodele soovite asukohta paljastada. Alati on soovitatav, et te ei m√§rkiks √ľhelgi fotol igap√§evaselt oma elukoha aadressi ega k√§imist.

Pärast värskendust ilmub rakenduse esmakordsel avamisel hoiatus, et saaksite konfigureerida fotod, millele soovite asukohta eksponeerida.

Seejärel valite foto, mis jääb asukohale ja mida te ei soovi näidata, kus foto on tehtud. Üksikasjad: ainult teie aktiveeritud fotod märk asukoha saab avaldamise ajal kaardistada; neid, millel pole GPS-andmeid, ei saa hiljem lisada. Samuti kaotate selles seadistamisetapis kindlasti kaardile jäetud asukohad.

Pärast seadistamist saab valitud fotot kaardil vaadata vastavalt pildistamise kohale.

Fotode asukoha lisab iPhone GPS-i kaudu, kuid t√∂√∂tab ainult siis, kui olete Instagrami fotode postitamisel √ľhendatud Internetti (3G v√Ķi Wi-FI).

Sellel on uus funktsioon, mis on Fourquare’iga t√§ielikult integreeritud: ‘Nimi sellele asukohale’ t√Ķmbab partnerirakendustest andmeid, et teha kindlaks, kus te asute.

Kui teil on oma profiil isikliksaavad teie fotokaarti vaadata ainult teie heakskiidetud jälgijad, teistele avaldamata.

Vaadake selgitavat videot:

√úldiselt meeldisid uudised meie Twitteri ja Facebooki j√§lgijatele, kuigi m√Ķned ei hinnanud muudatust. Instagrami saab App Store’i rakenduse kaudu otse seadmes v√§rskendada v√Ķi selle lingi alt alla laadida.