Instagram soovis kaitsta loojaid autoriõigusega kaitstud muusika kasutamise eest ja käivitas hoiatussüsteemi

Sotsiaalmeedia jaoks sisu tootmine võib võtta mitu tundi ja autorid näevad seda sageli autoriõigustega kaitstud muusika kasutamise tõttu blokeeritud või summutatud. Sellele olukorrale mõeldes ja kasutajate kaitsmiseks on Instagram värskendanud autoriõigusega kaitstud muusika kasutamise kasutusjuhendit.

Julgustades kasutajaid muusikat oma videotesse lisama, tegeleb sotsiaalne võrgustik nende autoriõiguste säilitamisega, et kaitsta muusikakogukonna olulisi artiste, heliloojaid ja partnereid, ütles ta oma ajaveebis. Sel juhul jagab Instagram mõningaid kasutusjuhendeid, nii et te ei pea iga kord autoriõigusega kaitstud muusikasisu esitamisel palvetama.

Kasutajate lugude või muusikaliste etteastete loomisel, näiteks live-artistide või kontserte andvate ansamblite filmimisel pole piiranguid. Probleem on isegi mitme täieliku heliribaga videote kasutamisel. Sellisel juhul soovitavad sotsiaalvõrgustikud muusika kasutamisel lühemaid videoid, et mitte näha kolmandate osapoolte blokeeritud või monetiseeritud sisu.

tek instagram “data-title =” tek instagram – Instagram soovib kaitsta loojaid autoriõigusega kaitstud muusika kasutamise tõttu ja käivitab hoiatussĂĽsteemi – SAPO Tek “> inst instagram

Teine aspekt, kus kasutajaid hoiatatakse, on see, et sisu põhifookus peaks olema video. See tähendab, et neil peab alati olema visuaalne komponent ja salvestatud heli ei tohiks olla selle video jagamise eesmärk. Ja see juhend töötab ka videote jaoks, mis on salvestatud või saadetud otse nii Instagramis kui ka Facebookis, igat tüüpi profiilidel ja kontodel.

Kui teil pole muusika temaatikas eelistust videole atmosfääri andmiseks, soovitab suhtlusvõrgustik kasutada Facebooki näidiskogu koos laulude ja eriefektidega, mida saab kasutada piiranguteta.

Teisalt, kasutajate abistamiseks sisu esitamise protsessis, sisaldab uus Instagrami värskendus spetsiaalset teadet, mis hoiatab kasutajaid, kui nad rikuvad autoriõigusi, hoiatades neid sisu või edastamise tühistamise eest. See annab kasutajale aega muudatuste tegemiseks enne, kui süsteem otseülekande tühistab, ning saab ka mõned näpunäited, kuidas edasi minna.