Instagram tutvustab uut avaldamisvormingut. Vaadake, kuidas juhend – rakendus töötab

Instagram tutvustas äsja uut tüüpi postitusi, kuid see on saadaval ainult mõne kaubamärgi ja mõjutaja jaoks. Juhend (või ingliskeelne juhend) on uus formaat, mille eesmärk on ettevõtte sõnul parandada heaoluga seotud sisu, eriti Covid-19 pandeemia ajal.

See värskendus võimaldab postitusi teha artiklite kujul, ühendades fotod, videod ja teksti omamoodi juhendina, nagu nimigi viitab. Guiasvol on määratud ala, nagu IGTV-videote puhul, kuid neid saab ka lugudes jagada ning neid kuvatakse ka uues jaotises "fitness", mis integreeritakse menüüsse Avasta.

See värskendus on suurim muudatus, mille rakendus on selle vormingus teinud pärast IGTV debüüti 2018. aastal. Viimane täiendus on viis videote laiema loomise ja tarbimise võimaldamiseks, samas kui juhend on püüd luua ruumi traditsioonilisemate artiklite jagamiseks.

Instagrami juhend

Instagram rõhutab, et nad soovivad rohkem keskenduda sisu heaolule, tuua kasutajatele postitusi, mis sobivad ajaga, milles elame. Esimene partner, kes aktsepteerib juhendi avaldamise võimalust, tegutseb vaimse tervise valdkonnas ja töötab kohapeal, mitme kogukonnaga. Selle esimese nimekirja suurimad nimed on Buzzfeed ja Refinery29.

See uudsus on ennekõike viis Instagrami paindlikumaks muutmiseks. Suhtlusvõrgustik ei täpsusta, kas ta kavatseb vormingut laiendada teistele sisukategooriatele või kas ta kavatseb juhendi laiemale kasutajarühmale kättesaadavaks teha. Rahvusvahelise ajakirjanduse andmetel üritab tehnoloogia ikkagi mõista, kuidas selle formaadi tulevik kujuneb.

Kuidas uus Instagrami juhend töötab?

1 – juhendi vaatamiseks kĂĽlastage osalevate loojate või organisatsioonide profiile. Võimalusi on mitu, näiteks @ afspnational, @ heads_together, @ kidshelpphone, @ institutovita, @ klicksafe, <a href = "https://www.instagram.com/projectrockit/" @ projectrockit, @ weareyuvaa, @readydonge @ eenfance. Seejärel puudutage keskmist ikooni, et juhendit avaldada.

2 – Juhendit vaadates näete lisaks kasulikele näpunäidetele ja soovitustele ka loojate valitud trĂĽkiseid ja videoid.

3- Kui soovite rohkem teada saada konkreetse väljaande kohta, koputage pilti või videot, et näha algset väljaannet Instagramis.

4 – kui soovite klõpsata paremas ĂĽlanurgas oleval jagamisnupul, saate seda juhendit oma loos või otseosas jagada.