contadores estadisticas Saltar al contenido

Instagram võib vabastada sisuloojate IGTV monetiseerimise

Instagrami juhid on kinnitanud oma huvi mõjutajate jaoks IGTV monetiseerimise vabastamise vastu, kuid pole veel öelnud, kuidas see funktsioon töötab

Pärast 18-kuulist vabastamist Instagram saab monetiseerimise vabastada IGTV loojatele. Selle avastuse tegi Hong Kongi arendaja Jane Manchun Wong, kes inseneris rakendust funktsioonide leidmiseks käivitamisel. Jane sõnul see Instagram monetiseerimisplatvormi testimine videotega saidilt IGTV.

Pärast Wongi avaldamist väitis Instagrami tegevjuht Adam Mosseri, et ettevõte tegeleb sisu monetiseerimisega:

Me uurime seda salaja. Esiteks keskendume toote asjakohasuse tagamisele – kui ei, siis on kõigepealt vähe raha. IGTV on alles lapsekingades, kuid kasvab jätkuvalt ja seetõttu otsime muid võimalusi, kuidas muuta see looja jaoks jätkusuutlikuks.

Adam Mosseri, Instagrami tegevjuht

IGTV kutsikad2018. aasta juunis käivitas Instagram vertikaalse videoplatvormi

Mitte esimene kord Facebook, mis annab märku, et platvormi monetiseerimine on radaril. Vastuvõtmist kommenteeris 2019. aasta aprillis Justin Antony, Sisupartnerluse juht ja Instagrami looja portaalile The Verge. Hiljuti Ashley Yuki, IGTV toodete juht, teatas ajakiri Mitmesugused selle sissetuleku teenimine See on meie jaoks väga oluline, sest me teame, et seda tüüpi sisu loomine võtab palju aega ja vaeva, on öeldud.

Ristitud Instagrami partnerprogramm, monetiseerimisteenused alates IGTV võib sarnaneda teiste videoplatvormidega. Kvalifitseeritud loojad saavad platvormil raha teenida, kuid me ei tea endiselt, kuidas see partnerlus toimib IGTV põhineb näituse tundide arvul, jälgijate arvul või mõlemal.

IGTV ja konkurendid

IGTV logoMitte esimene kord näitab Instagram huvi monetiseerimise vabastamise vastu

Käivitamisel PT Facebook vihjates sellele IGTV hakkavad võistlema Youtubealates Google. Platvormil pole aga seni õnnestunud konkureerida, sest rahastamise võimalust pole, eriti tulude jagamisel. Pidage seda meeles IGTV Tema debüüt on nõrk, populaarsuseta.

seda Instagrami partnerprogramm võib videoallikatele rohkem eeliseid anda suuremate konkurentide vastu: Tikk-takk ja YouTube. Eelmisel aastal Instagram see naasis oma algse eesmärgi juurde – omada 100% vertikaalset videoplatvormi ja võimaldada horisontaalset sisu edastamist. Veel täiustamisel vahetasid nad sööta IGTV, eemaldades vertikaalloendis keritava külje.

Suhtlusvõrgustike juhid ei avalda, millal partnerprogramm töötab või millal see loojatele saadaval on.