contador gratis Saltar al contenido

Instagram võimaldab nüüd näofiltri rakendusi ka otseülekandena voogesitada

Instagram võimaldab nüüd näofiltri rakendusi ka otseülekandena voogesitada

Vasta kiiresti: mis on tänapäevase tehnoloogia tipp? Tehisintellekt, mis pakub meditsiini ja robootika uusi horisonte? Tahkete osakeste kiirendi, mis aitab meil aru saada, kust me tuleme? Kosmosetehnoloogia, mis aitab meil uusi piire vallutada?

Ei, mitte midagi sellist. Suur tükk tehnoloogiat on praegu lõbus näufilter et sotsiaalmeediat on mingil hetkel tutvustatud viimase kolme aasta jooksul. Kes oleks võinud arvata, et 2017. aastal saaksime koerte kõrvad ja kärsad omaenda näole panna ilma tilga värvi ega meiki?

Olen kindel, et kui ta veel elus on, siis Andy Warhol sobib sensatsiooniga, kui näeb, et tema stiili korratakse Snapchatis, nii et tänapäevased Interneti-kuulsused simuleerivad tema kuulsat loomingut vana naise kummardusega. tulevik, inimesed.

Nüüd saab tänapäevase maailma imesid rakendada ka teistes olukordades. seda Instagram teatas täna, et selle näufiltrit saab kasutada otseülekannete jaoks, mis võimaldab teil tõsiselt ajalehti kajastada vaata seda kõige üllam võimalik.

Näofiltrite kasutamiseks otseülekandes puudutage lihtsalt ekraani paremas alanurgas olevat ikooni. Enne alustamist saate kõiki võimalusi testida voogesitatud samuti vahetage filter ülekande ajal; kui teil on kümne sekundi pärast välimusest tüdinud.

Uudsuse tähistamiseks käivitas Instagram ka uue päikeseprillide filtri, mis järgmise nädala jooksul on eksklusiivne otseülekande jaoks. Lisaks pole muudatusi tehtud, endiselt on võimalik oma video pärast ülekande lõppu salvestada ja muuta see oma jälgijatele lugudena kättesaadavaks kuni 24 tunniks.

See uudsus on jõudnud Instagrami kasutajateni kogu maailmas ja seda levitatakse järgmise paari nädala jooksul kõigile; kui soovite kontrollida, kas olete üks õnnelikest, kes on saanud uue tehnoloogia võlu, simuleerige otseülekande algust ja kontrollige, kas ressursiikoon on seal.

Nüüd annate mulle loa, et mul on vaja seda testida.


Instagrami rakenduse ikoon

Järgmise veebi kaudu