Instagrami lood löövad Snapchati ja sisaldavad näofiltreid

Instagramis Snapchati väga sarnase funktsiooni olemasolu kohta: “Nii on tehnikatööstus alati töötanud”

Instagrami lood löövad Snapchati ja sisaldavad näofiltreidUued filtrid … Instagramist

SEE Instagram teatas sel nädalal Teine uudsus on Snapchati nägu. Tuntud kui Näofiltrid, Võimaldab Mark Zuckerbergi foto- ja videosuhtlusvõrgustik nüüd kasutajaid rakendage oma piltidele filtreid.

Mõni aasta tagasi nimetas seda uudsust Snapchatis Lenses, kuid Instagrami toodete asepresidendi Kevin Weili sõnul on “tehnikatööstus alati nii töötanud”. Ta ĂĽtles seda intervjuus TechCrunch.

„Suurepärased ideed saavad alguse ĂĽhest kohast ja levivad kogu tööstuses. Ă•nnitleme teid selle eest, et olete oma Snapchati vastu võtnud lugude loomise esimesena, kuid see on vorming ja seda kasutatakse sujuvalt mitmel teisel platvormil. “

Seda Instagrami näofiltrid lihtne kasutada. Stories-kaamerasse sisenemisel puudutage paremas alanurgas olevat nägu ja valige soovitud. See töötab videote ja fotodega. Veel üks rakenduse pakutav uudsus on Rewind, mis hoiab teie videod tagasi esiküljel.

Erinevalt Snapchati funktsioonist on see nii ei salvesta heli, nii et peate oma video jaoks loovust tagurpidi kasutama.

Instagrami lood lisavad ka kustutuskummi. Vaadake, kuidas kasutada

Instagrami lood löövad Snapchati ja sisaldavad näofiltreid

Unikaalse pildi jagamiseks Instagram lisage üks kumm fototöötlusalal. Pärast äsja tehtud foto ühevärvilist (või mitut värvi) maalimist kasutage pildi kohandamiseks paremas ülanurgas asuvat neljandat nuppu (kustutuskumm).

Kõik need uudised kõigile kättesaadav, nii Androidis kui ka iOS-is. Kui see teile ei ilmu, oodake hetk, kuni see aeglaselt vabaneb.

Uue filtriga Instagrami lood see näeb välja natuke rohkem nagu Snapchat.

Mida sa sellest arvad? Jäta oma kommentaar allpool.