contador gratis Saltar al contenido

Instagrami lugudele saab nüüd vastata fotode / videote abil

Instagrami lugudele saab nüüd vastata fotode / videote abil

Veel üks nädal jäävad Jaapanis hüvasti ja tänapäeva töötajatega Instagram ärge raisake aega oma rakenduse uute funktsioonide vabastamisele. Seekord saab rakendus värskenduse, mis võimaldab kasutajatel seda teha vastus s Lugu fotode või videotega. See tähendab, et saate kasutada kõiki filtreid, efekte, kleebiseid ja muid asju, et näidata sellele inimesele teie reaktsiooni tema ajaloole.

Alates tänasest saate lugudele vastata fotode või videotega. Nii et saate sõpradele vastates olla lõbusam ja nauditavam nartsissistlik või Bumerang.

Selle uue funktsiooni ärakasutamiseks on see üsna lihtne: kui inimene lubab teie loole vastused, kuvatakse kõigil allpool teie sõnumi allkirja tippimise võimalus. postitada; nüüd on lisaks sellele võimalus näha ka kaamera ikooni küljel, puudutades seda lihtsalt foto või videoga vastamiseks.

Lisaks mitmesugustele tööriistadele, mida vastustes kasutada saate, on ka vastatava loo pisipilte, mida saate soovi korral muuta. Vastuvõetud foto- ja videovastused asuvad kasutaja postkastis. Nii et kui saate selle kätte, on teil võimalus näha vastust ja originaalset lugu.

Värskendused võivad olla väikesed, kuid see võib suurendada inimeste seotust selle tööriistaga, kuna mõnikord on fotode ja videote saatmine kiirem ja lõbusam kui kirjutav. pildi vana lugu on väärt tuhat sõna, teate?

See funktsioon on juba saadaval versioonist 10.28 või uuemast Instagrami rakendusest, nii iOS-i kui ka Androidi jaoks.


Instagrami rakenduse ikoon

läbi TechCrunchi