contador gratis Skip to content

Instagrami peatus? Kasutaja kurdab, et rakendus ei tööta ega ole avatud Sotsiaalmeedia

Instagrami peatus? Kasutaja kurdab, et rakendus ei tööta ega ole avatud Sotsiaalmeedia

Instagram on maas ja sellel on neljapäeva hommikul mõne inimese jaoks ebastabiilsus (28). Internetis olevate kasutajate teadete kohaselt fotokanaleid ei laadita ja rakendus ei kuva väljaandeid. Ilmselt on lugu ka hädas. Viga puudutab peamiselt mitut piirkonda Euroopas ja Ameerika Ühendriikides, kuid ka Brasiilias, eriti Kagu piirkonnas, on võimalik näha kasutajate kaebusi.

LUGEGE: Instagram hakkas rakenduses keelama seksuaalseid emotikone; vaata muutust

seda TechTudo võttis ühendust Brasiilias asuva Instagramiga, kes ütles, et uurib olukorda: Oleme teadlikud, et mõnel inimesel on raskusi perekondlike Facebooki rakenduste, sealhulgas Instagrami juurdepääsuga. Töötame selle nimel, et olukorda võimalikult kiiresti normaliseerida. Ka Facebook oli neljapäeval silmitsi ebastabiilsusega ega võtnud osadelt kasutajatelt tasu. Pidage meeles, et mõlemad teenused kuuluvad nii Facebooki kui ka WhatsApp. Twitter teatas Twitteri vahendusel, et ta juba teab, et sotsiaalsed võrgustikud ei tööta normaalselt, ning teatas, et töötab selle nimel, et probleem võimalikult kiiresti lahendada.

Õpetus näitab, kuidas aktiveerida Instagrami tume režiim iOS 13-s Fotod: Marvin Costa / TechTudoÕpetus näitab, kuidas aktiveerida Instagrami tume režiim iOS 13-s Fotod: Marvin Costa / TechTudo

Õpetus näitab, kuidas aktiveerida Instagrami tume režiim iOS 13-s Fotod: Marvin Costa / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

DownDetectori veebisait, mis registreerib mitmete võrguteenuste toimimist, näitab, et rakenduse ebaõnnestumine algab umbes kella 11.15 ajal. Põhikonto ei sisalda Instagrami vooge ja mõned pildid ilmuvad ilma tekstita. Lisaks pole otsefotode kaudu võimalik fotosid avaldada ja sõnumitele vastata ning ka lugude värskendamisel on probleeme. Vaatamata ebaõnnestumiskaebustele suutsime TechTudo testimise ajal rakendust vigadeta kasutada nii Androidi ja iPhone'i (iOS) telefonides kui ka veebiversioonis.

Veebiotsinguid jälgiv tööriist Google Trends registreerib ka Instagrami tõrgetega seotud suurenenud otsinguid. Viimase tunni jooksul on rohkem otsitud terminite "Instagram on peatunud", "Instagram on täna offline 'is", "ma ei saa Instagrami siseneda", "Instagrami probleemid" ja "Teadmata Instagrami võrguvead" jaoks.

Praegu ei eeldata, et Instagram enam normaalselt toimiks. Kui rakendus ei avane, on kasutajal mitu alternatiivi, näiteks vahemälu tühjendamine, programmi peatamine, rakenduse desinstallimine või mobiilibrauseri kaudu sotsiaalsete võrgustike loomine. Siiski pole mingit garantiid, et see toiming teeb Instagrami tagasi.

Tänahommikuse ebaõnnestumise tõttu on sotsiaalvõrgustikud olnud Twitteris mitme kaebuse objektiks. Allpool leiate mõned aruanded peamiste probleemide kohta, millega kasutajad Instagramis kokku puutuvad.

Sel nädalal näitas Instagram uue testi osana taas mitmele kasutajale fotol olevaid meeldimisi. Samasuguse vastuse kohta pole endiselt hinnangut.

Instagram ei sisalda enamat: mida teha? Esitage TechTudo foorumis kĂĽsimusi

Instagrami öörežiim: kuidas teha rakendust tumedal taustal

Instagrami öörežiim: kuidas teha rakendust tumedal taustal