Instagrami rakendus saab fotosõpradele täis versiooni 2.0

Kui teile meeldib oma iPhone’i, iPod touchi või isegi iPad 2-ga pildistada, olete tõenäoliselt juba proovinud Instagram (soovitatav isegi meie iPhone’i jaoks mõeldud 10 olulise rakenduse loendis), fotode jagamise rakendus, mis võimaldab teil piltidele efekte rakendada. Sain just uue värskenduse koos huvitavate uudistega.

Peale visuaalse “laksutamise” ikoonidele muutuvad need ikoonid praktiliselt tugevamaks. Vaadake pealkirju:

Reaalajas filter: enne kui peate kõigepealt foto tegema ja seejärel rakendama erinevaid saadaolevaid filtreid. Nüüd saate enne pildistamist vaadata, kuidas foto välja näeb, sest see näitab, et filtri rakendus on juba foto eelvaates. Väga hästi.

Neli uut filtrit: Lisaks juba saadaval olevale valikule lisatakse piltide jaoks neli värvifiltrit – Amaro, Rise, Hudson ja Valencia.

Suure eraldusvõimega fotod: Varem teisendati jäädvustatud fotod väga väikese eraldusvõimega (612x612px), nii et peale veebisaidil jagamise polnud nendega midagi peale hakata. Eraldusvõime on nüüd 10x suurem.

Valikulised piirangud: NĂĽĂĽd on fotodele raamide lisamine vabatahtlik.

Pööre nupp: Fotode pööramine on ühe puudutusega lihtsam.

Kiire nihutamine: mitme pildi hägustamise tehnika, et punkt eristuks, saab ka reaalajas vaate, mis võimaldab teil foto tegemise ajal efekti reguleerida.

Neile, kellel juba on Instagram, värskendage seda lihtsalt App Store’is. Kellel seda veel pole, saavad selle tasuta installida, klõpsates alloleval pildil.