Instagrami rullid: funktsioon võimaldab teil luua TikToki stiilis loomingulisi videoid

Instagram käivitas funktsiooni Reels, funktsioon Stories, mis võimaldab teil eelmisel teisipäeval TikTokiga samas stiilis (23) salvestada loomingulisi videoid, kasutades heli, efekte, kõnesid ja mitut järjestust. See funktsioon on eksperimentaalses etapis ja see on Cenase evolutsioon, mida testiti viimastel kuudel eranditult Brasiilias ja mis on pärast värskendamist lakanud olemast. Peale Brasiilia katsetatakse Reelsi Prantsusmaal ja Saksamaal.

LOE: Kuidas kasutada Instagram Rolli lĂĽhikeste videote tegemiseks

Rullidega loodud videod võivad olla kuni 15 sekundit pikad ja neid saab jagada lugudes, voogudes, saata sõpradele otse või avaldada otse menüüs „Avasta” enneolematu Instagrami toiminguna, mis võimaldab kasutajatel suuremat katvust oma loomingust.

1 3 Instagrami rullides on heli ja efektid loominguliste videote tegemiseks – Foto: avalikustamine / Instagram

Instagram Reelsil on loominguliste videote tegemiseks heli- ja efektifunktsioonid – Foto: Avalikustamine / Instagram

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Rullide loomine toimub salvestuskaameras Stories, valides ekraani allservas valiku “Rullid”. Kõik redigeerimisfunktsioonid on saadaval vasakpoolses menĂĽĂĽs. Võimalik on salvestada ĂĽks lask või teha mitu lõiget järjest, nagu on juhtunud Cenases. Filmi tegemiseks saate ka galeriist videoid ĂĽles laadida.

Reelsis leiduvate loominguliste redigeerimisallikate hulgas on näiteks Instagrami enda teegist pärit laulude või salvestise algse heli kasutamine. Kui kasutaja avaldab oma häälega reeli, määratakse hääl tema profiilile ja teised inimesed saavad heli abil luua kõne – funktsioon, mis sarnaneb juba TikTokis olevale funktsioonile. Teiste kasutajate heli abil salvestamiseks avage lihtsalt video ja puudutage valikut „Kasuta heli”.

Vaata ka: Instagram Direct: kuidas kasutada GIF-e ja kleebiseid otsevestlustes

Instagram Direct: kuidas kasutada GIF-e ja kleebiseid otsevestlustes

Instagram Direct: kuidas kasutada GIF-e ja kleebiseid otsevestlustes

Redigeerimisfunktsioonide menüüs on ka liitreaalsuse efektid, näiteks rohelise ekraani filter ja standardsed efektikarussellid, taimer ja loendus salvestamise alguseni ning kiiruse muutus piltide kiireks edasiliikumiseks või kaameras aeglaseks muutmiseks, mis on Cenase päritud. Seal on ka funktsioon „Align”, mis eelmise klipi tsitaadi järgmisele ülekandele sobib, mis on ideaalne üleminekuefektide loomiseks.

2 kasutajat 3-st saavad Reels Instagramis teiste inimeste heli abil hääletada – Foto: Disclosure / Instagram

Kasutajad saavad teiste inimeste heli abil dubleerida Instagrami rullidel – Foto: Avalikustamine / Instagram

Pärast loomist saab videoid avaldada lugudes või jagada Directi kaudu, mis kaovad 24 tunni pärast. Videoid saab jagada ka kasutaja voos, kus loojad saavad nimetada, katta fotosid ja postitusi räsimärkidega ning märgistada sõpru. Sellisel juhul loob Instagram nende videote salvestamiseks profiilile automaatselt eraldi teegi, mis kuvatakse kausta IGTVs kõrval.

Lisaks saavad avaliku kontoga sisuloojad loendeid jagada otse vahekaardil Avastamine, suurendades tõenäosust, et rohkem inimesi seda sisu vaatab. Vahekaardile esitamine peab olema valitud faili avaldamise ajal. Instagrami sisemine kuraatorimeeskond valib jaotises pakutavad videod ja kasutajaid teavitatakse, kui nende videod on valitud vaatamiseks.

3 kasutajat 3-st saavad postitada oma rullid Instagrami vahekaardile Avasta – Foto: Avalikustamine / Instagram

Kasutajad saavad postitada oma rullid Instagrami vahekaardile Avasta – Foto: Avalikustamine / Instagram

Instagram ĂĽtleb, et see funktsioon on eksperimentaalses etapis ja võib muutuda kuni lõpliku versiooni rakendamiseni. “Meil on hea meel katsetada seda rullide uut versiooni uutes riikides ja vaadata, mida meie kogukond teeb. Testimise etapis õpime ja kohaneme vastavalt kogukonnalt saadavale tagasisidele ning saame muuta viisi, kuidas valime, milliseid reele tööriista arenedes kuvatakse ”.