Instagrami uudishimu ja funktsionaalsus on jaanuaris tarkvara tipphetk

Jaanuaris on uudiseid uutest funktsioonidest, mis tulevad 2019. aastal Instagrami. Sotsiaalvõrgustik valmistab ette uudiste paketti, et laiendada lugude võimalusi ning uusi kleebiseid piltide ja videote redigeerimiseks. Sotsiaalvõrgustiku uued tööriistad köitsid TechTudo lugejate tähelepanu ja artikkel asus tarkvaratoimetajate teema seas esikohale.

LOE: Kümme asja, mida kuulsad inimesed jälgijate saamiseks teevad; vaata

Seda perioodi tähistavad ka edusammud, mille tulemuseks on kummalised tehnoloogiad, näiteks süvavõltside areng, liitreaalsuse ja muude juba omaks läinud veidrate toodete kasutamine, näiteks võistluste tellimine Uberis. Peale selle on esiletõstetud Xiaomi veebisaidi allakäik koronaviirusega seotud otsingute tõttu ja turvaline viis piltide jagamiseks veebis. Vaadake järgmist loendit kümnest tarkvaras kõige loetumast artiklist TechTudo jaanuaris.

Instagrami öörežiim: kuidas teha tumeda taustaga rakendust

Instagrami öörežiim: kuidas teha tumeda taustaga rakendust

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

1. Instagrami jaoks on 2020. aastal oodata kuut funktsiooni

Ăśks kĂĽmnest 2020. aasta Instagrami oodatuimast funktsioonist – Foto: Marvin Costa / TechTudo

Instagrami 2020. aasta oodatuim funktsioon – Foto: Marvin Costa / TechTudo

Instagram toob sageli uusi funktsioone. Tundub, et 2020. aastal pole vahet. Insener Jane Manchun Wongi sõnul, kes on kõige paremini tuntud sotsiaalvõrgustike värskenduste ennetamise pärast, töötab rakenduste meeskond uue kaamerarežiimi, nutikate loendite ja efektide väljatöötamisel, mis kasutavad liitreaalsust.

Kasutaja ootab omakorda innukalt selle tööriista uudiseid. Seda silmas pidades oleme koostanud nimekirja kuuest kõige oodatumast Instagrami värskendusest aastaks 2020. Wongi esiletõstetud võimaluste hulgas on režiim „Poses“, mis simuleerib vana fotokabiini. Muud võimalikud funktsioonid on soovitatud fotorežiim ja kleebised.

2. Kuus kummalist tehnoloogilist asja viimasest kĂĽmnendist

2 kĂĽmnest teadlasest, kes töötavad sĂĽgavate võltsingute vastu võitlemisel – Foto: Reproduction / Discover Magazine

Teadlased, kes võitlevad sĂĽgavate võltsingute vastu – Foto: Reproduction / Discover Magazine

Jaanuaris vaatame tagasi viimase kĂĽmnendi kuuele kõige veidramale tehnikale. Tehnoloogiline areng on innovaatiliste seadmete ja sĂĽsteemide osas toonud suuri ĂĽllatusi. Teatud avastused võivad aga viia esialgse irdumiseni, näiteks virtuaalsete assistentide puhul, kes räägivad kasutajatega, videomontaaĹľid sĂĽgaval võltsimisstiilis ja liitreaalsuse kasutamine virtuaalsete efektide vaatamiseks – nagu Pokemon Go mängude puhul.

Kuid teised tehnoloogiad on kiiresti omastatavad suurte linnade elanikkonnale, näiteks auto tellimine mobiilirakenduste abil. Seda kompassi järgides on meil virtuaalne valuuta arenenud, nagu ka bitcoini puhul. Praegune stsenaarium on see, et ringluses on üle 16 miljoni, kõik see põhineb tarkvaral, mis teostab krüpteeritud arvutusi, mis tagab häkkerite vastu suurema turvalisuse.

3. Koroonaviirus viis Xiaomi poe võrguühenduseta

3 10-st koronaviirusest: Xiaomi kauplused langevad pärast suurt nõudlust kirurgiliste maskide järele – Foto: paljundamine / Xiaomi Youpin

Koroonaviirus: Xiaomi kauplused langevad pärast suurt nõudlust kirurgiliste maskide järele – Foto: Reproduction / Xiaomi Youpin

Hirm uue koronaviiruse ees on ajendanud Hiinat laiendama kirurgiliste maskide otsingut. Sellega öeldes on Xiaomi veebipood nimega Youpin üks peamisi veebisaite, kuhu riigis tervisetoodete turustamiseks pöördutakse. Kui e-kaubandus hakkas reklaamima mitme maski all, sai see sait tohutult ligipääsetavaks, mille tulemuseks oli serveri ülekoormus, mis põhjustas saidi krahhi mitu minutit.

Lisaks maskide müügiks pakkumisele tegi Hiina hiiglane annetuse 300 000 jüaani (otseses ümberarvestuses umbes 182 000 R $). Materjalid saadetakse karantiinipiirkondadesse, näiteks Wuhani linna, mis on koronaviiruse epideemia epitsenter.

4. Viis viisi privaatsete fotode jagamiseks arvutis

4 10-st Viis viisi fotode anonĂĽĂĽmseks jagamiseks arvutis – Foto: Reproduction / Helito Bijora

Viis viisi fotode anonĂĽĂĽmseks jagamiseks arvutis – Foto: Reproduction / Helito Bijora

Fotode jagamine Interneti kaudu on protseduur, mis nõuab erilist hoolt, et pahatahtlikud inimesed saaksid isiklikke faile pealt kuulata. Seda silmas pidades oleme koostanud loetelu viiest jagamisvormist, milles privaatsus on tagatud. Sel eesmärgil toome esile tuntud platvormid nagu Google Photos, WeTransfer, Flickr ja Dropbox. Kõigil neist on funktsioonid, mis võimaldavad kasutajatel pakkuda pilte vaadata ja alla laadida ainult volitatud isikutele.

Loendi sulgemine on tundmatu, kuid sama tõhus teenus. Smash võimaldab teil raskeid pilte tasuta registreerimata saata. Samuti ei määra platvorm üleslaadimispiiranguid, nagu seda tehakse oma peamiste konkurentidega.

5. Seitse kurioosumit Instagrami kohta

5 kĂĽmnest Instagrami lugude värvikĂĽllaseks muutmiseks kasutage LGBTQ + uhkuse kuu mälestuseks lihtsalt räsimärke – Foto: Luciana Maline / TechTudo

Instagrami lugude värvikaks muutmiseks kasutage LGBTQ + uhkuse kuu mälestuseks lihtsalt räsimärke – Foto: Luciana Maline / TechTudo

Kuu teine ​​tipphetk on seitsme kurioosumiga artikkel Instagrami kohta, mis hõlmab kõike alates Brasiilia mängija Mike Kriegeri ühisloomingust kuni suhtlusvõrgustike müügini Facebookini. Fotode jagamise platvormid muudavad Brasiilia üheks oma peamiseks turuks. 2019. aasta seisuga on Instagramis 72 miljonit Brasiilia profiili, mis teeb meist kolmanda riigi, kus on kõige rohkem kasutajaid.

Lisaks on paljud kasutajad võrku flirtimiseks kasutanud, kuid see erineb Tinderis toimunust. Vanade fotode pargitud funktsioon ja privaatse vestluse alustamise võimalus on uut “mängu” otsinud inimeste tähelepanu köitnud. See loend sulgeb uuringule pĂĽhendatud profiili Stories populaarsuse ja teabe, et võrgustike loomine võib kahjustada kasutaja vaimset tervist.

6. Instagrami kümme vähem tuntud funktsiooni

Jaanuaris tõsteti esile 10 kĂĽmnest vähem tuntud Instagrami funktsioonist 10 – Foto: Luciana Maline / TechTudo

KĂĽmme vähem tuntud Instagrami funktsiooni tõsteti jaanuaris esile – Foto: Luciana Maline / TechTudo

Ehkki see on ĂĽks enimkasutatavaid sotsiaalvõrgustikke maailmas, suudab Instagram kasutajate jaoks saladusi hoida. Platvorm iPhone’i (iOS) ja Androidi versioonides tõi rea vähe uuritud funktsioone, nagu inimeste vaigistamise võimalused, nimesildid, võimalus jälgida räsimärke ja logida mitu kontot ĂĽhes rakenduses.

On funktsioone, mis võivad inimestel isegi fotosid paremaks muuta, näiteks platvorm uute filtrite leidmiseks, mida lugudes kasutada. Nendele võimalustele mõeldes koostasime kümne ressursiga loendi, mida Instagrami kasutajad vähe uurisid.

7. Saidid partnerite vahetamiseks partnerite leidmiseks

7 kĂĽmnest õpetusest, mis näitavad, kuidas kasutada Swapfinderi veebisaiti partnerite vahetamiseks partnerite leidmiseks – Foto: Marvin Costa / TechTudo

Ă•petus, mis näitab, kuidas Swapfinderi veebisaiti kasutada partnerite vahetamiseks partnerite leidmiseks – Foto: Marvin Costa / TechTudo

Swapfinderi veebisait, mis pakub klientidele tasuta võimalust ja eksklusiivset versiooni, töötati välja kiigeharjutajatele. Veebisaidil konto loomisel saate sisemiste ressursside abil leida läheduses olevaid inimesi, vaadata reaalajas videovooge, vestelda ja kohtumisi kokku leppida. Sellel saidil on ka premium-kategooria kasutajate vestlusgrupid ja võimalused, mis võimaldavad muu hulgas juurde pääseda teiste liikmete täielikule profiilile ja vaadata profiilide külastusi.

8. Ainult Gmaili konkurentidele mõeldud funktsioonid

Kaheksa kĂĽmnest Gmaili konkurendi eksklusiivsest funktsioonist jäid jaanuaris silma – Foto: Disclosure / Google

Gmaili konkureerivad eksklusiivsed omadused jäid silma jaanuaris – Foto: Disclosure / Google

Aastate jooksul on Gmail end juhtinud veebis ühe juhtiva e-posti halduriga, kuid selle peamised konkurendid pakuvad jätkuvalt eksklusiivseid funktsioone ja meelitavad nõudlikuma kasutaja tähelepanu. See kehtib Outlooki kohta, mille Microsoft on täiendanud, pakkudes selliseid tööriistu nagu kalender, integreeritud kontaktkalender ja prioriteetsed postkastid. On ka muid võimalusi, näiteks Spark, mis on välja töötatud suure sõnumiliiklusega kasutajatele ja mobiilseadmete versiooniga.

Samuti on muid võimalusi nagu ProtonMail, Tutanota ja Apple iCloud. Täielik loetelu näitab üksikasjalikult iga teenuse erinevusi.

9. Veebis olevad optilised illusioonid ajavad kasutajad segadusse

9/10 Optiline illusioon: joone pikkus ei muuda suurust – Foto: Reproduction / Ana LetĂ­cia Loubak

Optiline illusioon: joone pikkus ei muutu – Foto: Reproduction / Ana LetĂ­cia Loubak

Optilised illusioonid kipuvad Internetis avalikkuse tähelepanu köitma ja seekord põhjustasid siniste ja roosade nooltega pildid liikumise visuaalse efekti. See kõik oli aga diagrammil nooltega pettus. Saladus on see, kui nool osutab graafikule. Sel hetkel loodi kujutise servade vaheldumise abil illusioon.

Pärast veebis populariseerimist tuvastati pildi loomine itaalia kunstniku, optiliste illusioonide spetsialisti Gianni Sarcone poolt. Sarcone lõi teose aga Saksa psühhiaatri Franz Müller-Lyeri 1889. aastast pärit kujutise teisendina.

10. Jälgige inimesi, kellega te Instagramis ei suhtle

10 õpetust 10-st näitavad, kuidas peatada järgmiste profiilide suhtlemine teiega Instagramis – Foto: Marvin Costa / TechTudo

Ă•petus näitab, kuidas peatada järgmiste profiilide suhtlemine teiega Instagramis – Foto: Marvin Costa / TechTudo

Instagrami kasutajate kohta vähetuntud funktsioon aitab järgijaid puhastada. See valik on saadaval iPhone’i ja Androidi rakenduses. See valik näitab inimesi, kes on teie profiiliga kõige vähem suhelnud. Tööriist kasutab sisemise platvormi algoritmi, et tuvastada ĂĽhendatud kontode vähene interaktiivsus. Nii on võimalik teada saada, kas sõber vaatas teie lugu, avaldas kommentaari või meeldis teie postitus.

Instagram: kuidas jälgida nende profiilide jälgimist, kellega olete kõige vähem suhelnud

Instagram: kuidas jälgida nende profiilide jälgimist, kellega olete kõige vähem suhelnud