Instagrami uuel rakendusel Thread oli pärast käivitamist mitu allalaadimist

Instagrami uues privaatses vestlusrakenduses Thread kogunes pärast käivitamist oodatust madalam arv allalaadimisi. Ăśhe nädala jooksul laadib Androidi ja iPhone’i (iOS) rakendusi alla umbes 220 000 inimest, mis võrdub ainult 0,1% -ga hinnanguliselt aktiivsete igakuiste kasutajate arvust sotsiaalvõrgustikes. Andmeid koguvad Apptopia monitorid ja algselt avaldas Business Insideri veebisait.

LOE: Instagram käivitab rakenduse oma suurimate konkurentide võitmiseks; oska kasutada

Tulemus on Instagrami välja töötatud rakenduse jaoks halvim. Seitsme päeva jooksul pärast seda, kui see oli 2018. aasta juunis allalaadimiseks saadaval, oli IGTV rakendusel 1,5 miljonit tabamust, mis on rohkem kui kuus korda suurem kui Threadsi arv. Neli aastat tagasi käivitatud Boomerang meelitab kogu maailmas 2,8 miljonit kasutajat.

Ăśks kahest Instagrami lõimest oli nädala pärast käivitamist madal allalaadimiste arv – Foto: Pedro Vital / TechTudo

Instagrami lõimed olid ĂĽhe nädala jooksul pärast käivitamist väikese allalaaditava helitugevusega – Foto: Pedro Vital / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Võimalike põhjuste hulgas on rakenduse tugev sarnasus Snapchatis. Messenger võimaldab teil jagada teksti, fotosid ja videoid ning toob kaamerareĹľiimi koos otseteedega, et neid konkreetsetele sõpradele kiirelt saata. App Store’i ja Google Play poe arvustustes on mõned kasutajad Threadsi isegi võrrelnud konkureerivate versioonidega, mis halvenevad. Rakenduse keskmine väärtus on Google’i poes 4,2 ja Apple’i platvormil vaid 3,4.

Kehva jõudlust võib mõjutada ka teise samanimelise rakenduse olemasolu. Hometaimne ärivestlusrakendus, mis on endiselt beetaversioonis, kogub kasutajaid, kes selle alla laadisid, negatiivseid ülevaateid, eksitades seda Instagrami käivitamisega. Kõige tavalisem kaebus on võimetus kontodele juurde pääseda.

Kaks 2-st Instagrami rakendusest ei ilmu esimesena, kui otsitakse rakenduste poest jaotist „Teemad” – Foto: Reproduction / Paulo Alves

Instagrami rakendus ei ole esimene, mis ilmub rakenduse poest jaotise „Teemad” otsimisel – Foto: Reproduction / Paulo Alves

Praegu ei kuvata suhtlusvõrgustiku rakendust Androidi ega iPhone’i poe otsingutulemites esimesena. Lisaks on kõige sagedamini esimesel kohal kuvatavatel rakendustel ka lilla logo. Lihtsaim viis selle programmi leidmiseks on otsinguväljale tippida “Instagram Threads”.

Kuidas seda Instagramis blokeerida? Esitage kĂĽsimus TechTudo foorumis.

Instagrami öörežiim: kuidas teha tumeda taustaga rakendust

Instagrami öörežiim: kuidas teha tumeda taustaga rakendust