Instagrami veebiversiooni värskendatakse ja see muutub funktsionaalsemaks

Instagram on muutunud terviklikumaks teenuseks, pakkudes kasutajatele veebiversiooni, mis võimaldab neil vaadata tervet värskenduste seina, kommenteerida ja meeldida võrguväljaannetele.

Brauseri Instagram hõlbustab juurdepääsu suhtlusvõrgustikes jagatud teabele, eriti kui fotograaf ei liigu ja on kodus. “Usume, et kasutajad peaksid saama Instagrami juurde pääseda teise seadme kaudu, kus nad tunnevad end igal ajal kõige mugavamalt,” kirjutas teenuse kaasasutaja Kevin Systrom.

Ainus veebiversioonist puuduv funktsioon on piltide ĂĽleslaadimine, mis jääb praegu ainult iOS-i ja Android-i mobiilirakendustele. Kevin Systrom põhjendab seda võimalust, kuna teenuse põhituum on seotud “liikumises nägemise ja pildistamisega reaalses ja elavas maailmas”.

Sel põhjusel on fototöötlus- ja jagamisrakendustes registreerimine võimalik ka ainult mobiilirakenduse kaudu.

Ajal, mil rakendused muudavad olemasolevaid veebiteenuseid, teeb Instagram vastupidist. Nutitelefonide osas maailmas saavutatud suurest edust saavutab see peaaegu täielikult ka kõigi seadmete arvutid ja brauserid.

Instagrami veebiülekanne algas 2012. aasta lõpus, kui ettevõte võimaldas vaadata kontaktide võrguprofiile Interneti-brauserite versiooni kaudu.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi