Instagramil on tööriistad kasutamise jälgimiseks; uus funktsioon toob lugude juurde emotikoniliuguri

Liikumine Hästi kulutatud aeg, mis on pühendatud inimeste ja elektroonikaseadmete vaheliste tervislikumate suhete edendamisele, teeb tõeliselt kära. Esiteks on Google, mis seab vastutustundliku kasutamise tööriista Android P suurte uudiste hulka; nüüd Instagram kinnitas, et töötab teie rakenduse sarnase funktsiooniga.

Nagu sellistel juhtudel tavaliselt, leiab tööriista prototĂĽĂĽbi kasutaja TechCrunch kes vaatab praegu ĂĽle Androidi rakenduse Instagram beetaversiooni. (Ajutiselt) ressursse kutsutakse Kasutusstatistika, asub teie profiililehe uuel kĂĽlgvahekaardil – see sisaldab ka juurdepääsu arhiveeritud postitustele ja lugudele, salvestatud väljaannetele ja ekraanile inimeste leidmiseks.

Instagrami kasutustööriista prototüüp

Funktsiooni enda üksikasju pole veel kindlaks määratud, kuid tõenäoliselt tegeleme tööriistaga, mis näitab teie Instagrami kasutusmustreid (pea meeles, et üks enimkasutatavaid rakendusi peaaegu igas installitud seadmes) numbriga, mis põhineb perioodilisusel (kuu, nädal või päev). Sellega saavad kasutajad oma sõltuvust vastavalt kohandada (või mitte).

Instagrami tegevjuht Kevin Systrom kinnitas uudist Twitteris:

On oluline mõista, kuidas veebiaeg inimesi mõjutab, ja kõigi ettevõtete kohustus on selles aus olla. Tahame olla osa lahendusest. Võtan seda vastutust tõsiselt.

Me ei tea siiani, millal Kasutusstatistika jõuab Instagrami, kuid selle rakendamine ei võta kaua aega.

Emoji liugur

Sellega seoses on maailma suurim sotsiaalne fotovõrgustik hiljuti teatanud selle kuulsa funktsiooni teisest funktsioonist Lugu: helistas Emoji liugur, mis süvendab küsitluses esmakordselt tutvustatud kogemusi meeldivama ja täpsemalt suhtlusmeetodiga.

Uus Instagram Emoji Sliders funktsioon

Uus kleebis, mis asub salves, millele pääseb juurde loo redigeerimise ekraanil sõrme alt lohistades, võimaldab teil esitada küsimuse ja valida emotikoni, mida teie sõbrad saavad skaalal lohistada, et näidata, kuidas nad sellesse suhtuvad. . Tulemusi saate jälgida, nähes iga osaleva kontakti täpset vastust ja kontrollides kõigi hääletajate keskmist vastust.

Kui vastate kellegi teise küsimusele, lohistage emotikon kõikjal, kuhu soovite, ja vabastage see; siis kuvatakse teie jaoks ka teiste kasutajate keskmine vastus.

See funktsioon on nüüd saadaval iOS-i ja Androidi jaoks mõeldud Instagrami uusimas versioonis.


Instagrami rakenduse ikoon

9to5Mac kaudu

Table of Contents