Instagramis on lugude jaoks kaks uut funktsiooni

SEE Teatas Instagram Lood tõstke esile tööriistad ja luguarhiiv, et võimaldada kasutajatel oma lemmikjuttude hetki säilitada ja jagada ning neid privaatselt arhiivida.

Lood Esiletõstud kuvatakse profiili uues jaotises kasutaja eluloo all, mis esiletõstu loomiseks peab puudutama ringi „Uus”. Sealt saate arhiivist valida mis tahes loo, valida esiletõstmiseks kaane ja anda sellele nime, mis kuvatakse teie profiilil ringina, mis mängib autonoomse loona, kui keegi seda puudutab.

Tipphetked jäävad profiilile seni, kuni kasutaja need eemaldab, olles võimeline olema nii palju kui ta soovib ja võimaldades näidata iga inimese isiksuse erinevaid külgi.

tek instagrami esiletõstmine „data-title =” tek highlight Instagram – Instagramis on lugude jaoks kaks uut funktsiooni – SAPO Tek> Instagram Tech Highlights

Luguarhiivis saab sisu automaatselt salvestada, nii et kasutaja saab sellele hiljem juurde pääseda ja otsustada, kas ta soovib seda oma loosse lisada, jagada voos väljaandena või asetada oma profiili esiletõstmise kohale.

Arhiveeritud lood on nähtavad ainult igale kasutajale ja automaatse arhiivimise on võimalik profiili seadetes igal ajal välja lülitada.

tek arhiivilood “data-title =” tek arhiivilood – Instagramis on lugude jaoks kaks uut funktsiooni – SAPO Tek “> Tehnikauudiste arhiiv