Instagramis on rohkem uudiseid: videovestlus, kaameraefektid ja…

Oleme viimasel ajal Instagramist palju rääkinud ja see pole põhjuseta: rakenduste uudiseid tuleb järjest juurde ja igal nädalal on meil midagi uut, mida on huvitav rääkida. Tavaliselt teatavad nad uutest funktsioonidest, nagu juhtus hetk tagasi fookusreĹľiimiga, kuid seekord ĂĽllatasid meid pakk uudiseid: võimalus jagada lugusid Spotify, uute kaameraefektide, privaatse videovestluse ja uue Explore’i ekraani kaudu. Mõned muudatused tulevad meile lähinädalatel, kuid võime juba öelda, kuidas need juhtuvad.

Instagram

Instagrami lood võimaldavad meil nüüd Spotify või GoPro kaudu jagada

Ma ei tea sinust, kuid üks minu tavapäraseid kasutusi Instagrami lugude jaoks on jagada seda, mida ma Spotifys kuulan. Muusika voogesituse rakenduste külastamine ja lugude printimine on väga levinud ja Instagrami inimesed teavad seda. Seetõttu hõlbustab nende lisatud uus funktsioon seda ülesannet palju rohkem: peame lihtsalt jagama oma Spotify muusikat Instagrami lugude uue nupu kaudu ja seejärel määrige tavaline frufrus.

See uus jagamisfunktsioon töötab ka sellega, mida me GoPro kaudu salvestame ja loodetavasti liituvad selle funktsiooniga ka uued rakendused. Kõige parem on see, et me ei pea selleks oma kontot linkima.

Instagram

Meie lugude jaoks uued kaameraefektid kolmandate osapoolte kaudu

Kui olete mingil põhjusel sattunud lugude kaameraefektide juurde, ärge muretsege. Nüüdsest avastame kolmandate osapoolte kujunduste kaudu uued filtrid, tekstistiilid ja kleebised. Midagi, mida oleme Facebookis näinud, kuid jõuame nüüd Instagrami lugude juurde, et saaksime kasutada kolmandate osapoolte loodud sisu, näiteks NBA korvifiltrid (NBA dunkcam) ja Ariana Grande, Buzzfeed, Vogue jt tuleviku lepingud.

Seda efekti saame kasutada kolmandate osapoolte kaudu, puudutades nuppu “Test”, mida näeme seda sisaldavas väljaandes.

Instagram

Videovestlus kuni neljale osalejale

Instagrami video oli kohe edukas. On normaalne, kui leiate inimesi, kes elavad igal minutil ära ja räägivad oma ajaveebide kaudu meile, et neid ülekandeid vaatab või jagab iga päev üle 100 miljoni kasutaja. See tähendab, et rakenduse järgmine samm on privaatsete videovestluste lubamine. Uus asi osaleda saab kuni neli inimest ja see hõlbustab inimestevahelist suhtlemist.

Selle videovestluse alustamine on sama lihtne kui meie reaalajas vestluse paremas ülanurgas uue kaameraikooni puudutamine. Vestluses osalemise ajal võime aga jutte või mida iganes soovime vaadata, minimeerides selle.

Instagram

Uus uurige ekraanikujundust

Uurimisekraan vajab pikka aega uut kujundust. See ekraan pole eriti korraldatud, kuna aja jooksul on Instagrami lisatud palju uudiseid. Sellepärast on lähinädalatel võimalik leida uusi kujundusi kus sisu on paigutatud erinevatesse teemadesse, mida saame uurida vastavalt meie soovidele. Lisaks ilmuvad allpool selle teemaga seotud räsimärgid, kui soovime jätkata spetsiifilisema sisu leidmist.

Instagram

Instagram Androidile Uptodownis [APK] | lae alla