Installige Google Pixel 2 käivitaja igasse Android-seadmesse

Kuigi selle simuleerimiseks on juba mitu käivitajat, on ainult aja küsimus, millal keegi APK-d välja võtab ja filtreerib kanderaketi uus versioon, mille Google integreeris uude Pixel 2, tooge otsinguribale olulised uudised, näiteks uus positsioon, või vidina kohtumisteatised

Nagu eelmisel aastal Android Nougati debüütversiooni puhul, võime ka nüüd selle käivitaja installida mis tahes seadmesse. Ainus nõue on, et teil oleks Android 6.0 või uuem versioon ja mis on väga oluline, desinstallige käivitaja eelmine versioon, kui see teil juba on, sest vastasel juhul võite APK kaudu pakettide installimisel põhjustada tõrke.

Muudatused paistavad silma ülalnimetatud otsinguriba asukohana, mis asub allosas, sealhulgas ribaikooni all. See võimaldab meil sõrmedega hõlpsasti jõuda, ehkki petlikuna, kuna see pole otsingu väli, kuid see kattub samade otsingumootoritega, mis meil on juba Pixel Pillil või traditsioonilistel tippvidinatel. Ainus esteetiline probleem ilmneb juhul, kui terminalil on nii füüsilised kui ka mittevirtuaalsed nupud, riba jääb alumise serva lähedale, ilma eraldusvaru.

Teine uudsus on uus funktsioon ekraani ülaosas, kus asuvad praegune aeg, kuupäev ja meteoroloogiline teave. Väga tühi, kasutamata ruum, mis on nüüd meie sündmuste kalendriga palju parem, näidates meile teateid tulevastest kuupäevadest, mis meil tööpiirkonnas on. See funktsioon on vaikimisi keelatud ja selle aktiveerimiseks peate seadete paneelile sisenemiseks ainult vidinat pikalt vajutama.

Piksli käivitaja aadressil Uptodown [APK] | lae alla