Installisite iOS 12 avaliku beetaversiooni ja see ei meeldinud? Siit saate teada, kuidas minna iOS 11-le ĂĽle!

Kui on midagi nii levinud kui soov operatsioonisĂĽsteemi värskendada, tuleb see minna tagasi eelmise versiooni juurde – ja iOS-is pole see erinev.

Pärast iOS 12 esimese avaliku beetaversiooni väljaandmist kiirustavad paljud kasutajad uudiseid testima ja neil võib tekkida probleeme seadme kasutamisega teatud rakendustes või funktsioonides – just seetõttu, et tegemist on arenduses oleva operatsioonisĂĽsteemiga.

Hea uudis on see, et saate alandada iOS 12 beetaversioonist iOS 11 viimase versioonini (või varundatud versioonini). Niisiis, kui teie iPhone’i, iPadisse või iPod touchi on installitud uus iOS ja kavatsete mingil põhjusel minna tagasi vanale / stabiilsele operatsioonisĂĽsteemile, toimige järgmiselt.

Enne jätkamist veenduge, et teil oleks seadme varukoopia salvestatud enne avaliku beetaversiooni installimist. Vastasel juhul ei taastata varukoopiat õigesti ja peate installima puhta.

Kustutage iOS-i beetatarkvara profiil

Enne iOS 11 installimist oma seadmesse oli huvitav beetatarkvara profiil kustutada, nii et te ei saaks enam värskendusi. Selleks avage Seaded »Üldine» Profiilid, puudutage valikut „iOS Beta tarkvara profiil” ja kustutage see. Kui küsitakse, sisestage seadme parool ja puudutage nuppu „Kustuta”.

Pärast profiili kustutamist ei saa teie iOS-seade enam iOS-i avalikku beetaversiooni. Kui iOS-i järgmine kommertsversioon ilmub, saate selle tavaliselt installida jaotisest “Tarkvarauuendus”.

Ăśhendage oma iOS-seade iTunesiga

Pärast iTunes’i uusima versiooni installimist ja avamist ĂĽhendage oma iOS-seade USB-kaabli abil arvutiga.

Pange seade taastereĹľiimi

IPhone'i taastereĹľiim

  • iPhone 8, 8 Plus ja X: vajutage ja vabastage kiiresti helitugevuse suurendamise nupp. Vajutage ja vabastage kiiresti helitugevuse vähendamise nupp. Seejärel hoidke kĂĽljenuppu all, kuni näete taastereĹľiimi ekraani.
  • iPhone 7 ja 7 Plus: vajutage ja hoidke nuppu „Sleep / Wake” ja vähendage samaaegselt helitugevust. Ă„rge vabastage nuppe, kui näete Apple’i logo. Hoidke mõlemat nuppu, kuni näete taastereĹľiimi ekraani.
  • iPhone 6s ja varasemad, iPad ja iPod touch: vajutage ja hoidke all korraga nuppu “Sleep / Wake” ja Home. Ă„rge vabastage nuppe, kui näete Apple’i logo. Hoidke mõlemat nuppu, kuni näete taastereĹľiimi ekraani.

Seadme taastamine

ITunes pakub võimalusi teie iOS-i seadme taastamiseks või värskendamiseks. Peate kinnitama, et soovite tõesti tehaseseadetele tagasi minna, valides “Taasta” ja seejärel “Taasta ja värskenda”, nii et iTunes kustutab seadme ja installib iOS 11.

Aktiveerige iOS-i seade ja taastage varundamine

Kui ülaltoodud protsess on lõpule jõudnud, jätkake iOS-seadme (kasutades teie Apple ID-d) tavapäraseks aktiveerimiseks esmase seadistusega.

  1. Kui iTunes kuvab suvandid, valige suvand “Taasta varukoopiast”;
  2. Enne iOS 12 avalikule beetaversioonile üleminekut kontrollige varundamise kuupäeva ja kellaaega ning valige salvestatud iOS-i koopia;
  3. Klõpsake nuppu “Jätka”, järgige ekraanil kuvatavaid juhiseid ja oodake, kuni taastamine on lõpule viidud.

Seejärel taaskäivitub seade selle protsessi käigus ja lõpuks ilmub ekraan, mis näitab, et taastamine on lõpule viidud. Lõpeta seadme sätete konfigureerimine ja seade peaks olema uuesti kasutamiseks valmis. Mõne iCloudi valiku (nt fotod ja / või muusika) värskendamiseks võib kuluda mitu minutit – olenevalt teie Interneti-ĂĽhendusest.