Instragrami prillid filtreerivad kõike, mida näete

Kui olete üks neist inimestest, kes on kogu Instagrami fotograafia läbinud, võib see teile huvi pakkuda. Kuid me hoiatasime teid eelnevalt, et artikkel on endiselt kontseptsioon ja et turuvõimalusi pole palju.

Räägime traditsioonilist Ray Ban Aviatorit meenutava disainiga, kuid integreeritud rakendusfiltritega prillidest. Ja kaamera. Ja internetiühendus. Jah, see kõik on integreeritud sellesse „varustuse“ raami ja objektiivi.

Selle kontseptsiooni, mille nimi on Instaglasses, autor oli Saksa disainer Markus Gerke, kes selgitas, et idee põhjuseks oli tuhandete platvormi kasutajate Instagrami huvi.

“Paljud inimesed kasutavad Instagrami. Kõigile meeldib efekt ja iga kasutaja soovib teha oma foto ja seda sõpradega jagada. Kas poleks tore oma igapäevaelu hea filtri abil põlistada? ”, Ăśtles ametnik – kes välistas siiski turustamise võimaluse, uskumata projekti majanduslikku elujõulisusse.

Kontseptuaalselt on 5-megapiksline kaamera paigaldatud prillide paremale vardale ja nupu abil aktiveeritud ka raamile. Ribasid kasutatakse ka filtrite vahetamiseks või piltide veebi üleslaadimiseks.

Muud funktsioonid hõlmavad 7 tundi aku kasutusaega, 2 GB mälu, 2D koodiskannerit (QR-koodi) ning WiFi ja 4G-ühendust, kirjutas spetsiaalne ajakirjandus.

Märkmete kirjutamine: Ühes lõigus olev viide prillidele sõnastatakse ümber, et oleks selge, et projekt on vähemalt praegu vaid kontseptsioon.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes