Intel kasutab oma Steami mÀngukiibi jÔudluse parandamiseks Clear Linuxi

Neile, kes kavatsevad Inteli HD graafikariistvara abil Linuxile mĂ€nge arendada, vĂ”ib teil peagi olla uus jĂ”udlusele orienteeritud (ja sealse jĂ”udlusega) levitamise vĂ”imalus – Clear Linux – Inteli avatud lĂ€htekoodiga tehnoloogiakeskuse projekt.

Selged Linuxi arendajad töötavad praegu Steami toe toomiseks sĂŒsteemi, mis vajab kohandamist, kuna Clear Linux on tĂ€ielikult keskendunud 64-bitisele ja Steam sĂ”ltub endiselt umbes 32-st paketist.

Isegi nii, Inteli arendaja Arjan van de Ven, jagage fotosid Twitteris nÀitab, et Steam töötab ja töötab, vÀhemalt pÔhimÔtteliselt Clear Linuxis.

Puhas Linux

Kui kÔik töötab, on tÔesti huvitav nÀha, kuidas Steam Clear Linuxis kÀitub.

Clear Linuxiga on kaasas Mesa virna uusim versioon, sealhulgas Vulkani draiverid.

Steami Clear Linuxis muudab nii atraktiivseks levitamise aktiivne keskendumine jÔudlusele alates Àrkamise optimeerimisest, mitu versiooni erinevates funktsioonides, dispersioon esitab jÔudluse nimel mitu puust vÀljas asuvat plaastrit ja palju muud Open Source tehnoloogia jaotuse tÀiustust.

Intel.

Kui Clear Linux keskendub rohkem tööjaama / serveri / andmekeskuse jÔudlusele, on Clear Linux osutunud tugevaks ka Inteli kiipidega graafika jÔudluse pakkumisel.

See Inteli töö peaks selgelt kajastama draiverite jĂ”udu Linuxile ĂŒldiselt ja mĂ€ngijatele, kellel on HD Graphics riistvara ja kes kasutavad mĂ€ngimiseks Linuxi.

Ootame uudiseid.

JĂ€rgmine!