Intel kasutab oma Steami mängukiibi jõudluse parandamiseks Clear Linuxi

Neile, kes kavatsevad Inteli HD graafikariistvara abil Linuxile mänge arendada, võib teil peagi olla uus jõudlusele orienteeritud (ja sealse jõudlusega) levitamise võimalus – Clear Linux – Inteli avatud lähtekoodiga tehnoloogiakeskuse projekt.

Selged Linuxi arendajad töötavad praegu Steami toe toomiseks süsteemi, mis vajab kohandamist, kuna Clear Linux on täielikult keskendunud 64-bitisele ja Steam sõltub endiselt umbes 32-st paketist. Isegi nii, Inteli arendaja Arjan van de Ven, jagage fotosid Twitteris näitab, et Steam töötab ja töötab, vähemalt põhimõtteliselt Clear Linuxis.

Puhas Linux

Kui kõik töötab, on tõesti huvitav näha, kuidas Steam Clear Linuxis käitub. Clear Linuxiga on kaasas Mesa virna uusim versioon, sealhulgas Vulkani draiverid. Steami Clear Linuxis muudab nii atraktiivseks levitamise aktiivne keskendumine jõudlusele alates ärkamise optimeerimisest, mitu versiooni erinevates funktsioonides, dispersioon esitab jõudluse nimel mitu puust väljas asuvat plaastrit ja palju muud Open Source tehnoloogia jaotuse täiustust. Intel.

Kui Clear Linux keskendub rohkem tööjaama / serveri / andmekeskuse jõudlusele, on Clear Linux osutunud tugevaks ka Inteli kiipidega graafika jõudluse pakkumisel.

See Inteli töö peaks selgelt kajastama draiverite jõudu Linuxile üldiselt ja mängijatele, kellel on HD Graphics riistvara ja kes kasutavad mängimiseks Linuxi. Ootame uudiseid.

Järgmine!