Intel paljastab Cometi järve kümnenda põlvkonna protsessorid ja veel kaheksa kiipi on jõulude ajal saadaval

Intel käivitas kĂĽmnenda põlvkonna protsessori, mille nimi oli Comet Lake, sel ajal tuli see turule värskendatuna uute funktsioonidega. Ettevõte mĂĽĂĽs hiljuti oma modemidivisjoni Apple’ile, jäädes viienda põlvkonna telefonide tehnikasõidust kõrvale. Ettevõte rääkis hiljuti ka oma esimesest kiibist, mis on täielikult pĂĽhendatud tehisintellektile ja mille eesmärk on kiirendada sĂĽgava õppe laiaulatuslikku rakendamist.

intel tech “data-title =” tech intel – Intel toob välja jõulude ajal saadaval kĂĽmnenda põlvkonna Comet Lake’i protsessorid ja veel kaheksa kiipi – SAPO Tek “> intel intel

Seega avab uue põlvkonna protsessorid rohkem kombinatsioone, mille eesmärk on pakkuda kasutajatele kohandatud kogemusi nii tootlikkuse kui ka jõudluse osas õhukeste ja kergete märkmike, näiteks 2-ĂĽhes disainis, tagades sĂĽsteemi suurema autonoomia. Uudsena võeti esmakordselt kasutusele kuue seeria U-protsessor, nimelt ultraportable’ides.

Uus protsessor põhineb 14 nanomeetrisel tootmisprotsessil ja sellel on kuni 12 lõime, mis toetavad taktsagedust kuni 4,9 GHz sageduseni. Ja kuigi neil pole 10nm Ice Lake kiibi eeliseid, tagab Intel näiteks Office 365 tootlikkuse ja multitegumtöötluse üldise jõudluse kasvu kuni 16% ja kuni 41%.

intel tech “data-title =” tech intel – Intel toob välja jõulude ajal saadaval kĂĽmnenda põlvkonna Comet Lake’i protsessorid ja veel kaheksa kiipi – SAPO Tek “> intel intel

See tehnoloogia ütleb, et uued protsessorid varustatakse arvutitega, mis saabuvad pühade ajal. Debüüt toimub masinatel, mida Intel on uuendus- ja autentimisprogrammis kontrollinud ning mis on väärt hiljuti välja kuulutatud uue plommi “Engineered for mobile performance”.