Intel valmistab ette hĂĽbriidset videolevi teenust

Intel valmistab ette hĂĽbriidset videolevi teenust

Intel võib valmistuda digitaaltelevisiooni ja veebivideo levitamise turule sisenemiseks. Kiipide valmistaja idee on teha kaabeltelevisiooni segu Voogesitus mis on saadaval läbi digiboks varustatud ettevõtte protsessoriga. Samuti on Intelil alternatiivne kontseptsioon turustajate majanduslikuks veenmiseks.

Riikliku teenuse käivitamise asemel soovivad kaubamärgid seda tutvustada Voogesitus Televisioon linnade kaupa, kaitseb investeerimisriskide eest ja toetub samal ajal lepingute sõlmimisel vähem sisutootjatele. Kui turule toomine osutub tulusaks või suureks kaoseks, saab Intel uusi ärivaldkondi üksikasjalikumalt kontrollida.

Majanduslikule paindlikkusele lisab hĂĽbriid-TV kontseptsioon: Inteli digiboksi kasutajad saavad lisaks tootja enda “pakutavatele” Interneti-levitamisteenustele nautida ka praegust kaabeltelevisiooni teenust. Pole kindel, kas ideed ainult turustatakse digiboks või videosisu eest raha kĂĽsida.

Selle kuulujutu esitas TechCrunch, kes väidab, et on hankinud teavet videolevi tööstuse allikatest. CES 2013 saab Intel kasutada oma teleteenuste väljakuulutamiseks ja näitamiseks.

Ameerika hiiglane on teadlik ainuüksi turule laskmise riskidest veebisisu pakkumisel. Kuid arvestades, et Google TV ilmub CES-is taas uue LG teleriga ja on suur tõenäosus, et lähikuudel kuulutatakse välja Apple TV, ei taha Intel videolevi rongist maha jääda.

Bränd ĂĽritab isegi saada Google TV projekti partneriks ja varustada Google’i digiboksi Inteli kiibiga. Tehingut ei toimunud ja nĂĽĂĽd otsustavad tootjad ise sammu astuda.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi