contador gratis Saltar al contenido

Intel viskas 5G modemi maha pärast seda, kui Apple ja Qualcomm sõlmisid tehingu

Intel viskas 5G modemi maha pärast seda, kui Apple ja Qualcomm sõlmisid tehingu

Nagu kõik peaksid teadma, allkirjastasid Apple ja Qualcomm lepingu ning lõpetasid mitmesugused vaidlused, mida paljudes riikides peetakse.

Mõne tunni jooksul pärast lepingu väljakuulutamist Intel – seni Apple’i partner iPhone iPadidele modemite pakkumisel – üllatas kõiki, teatades, et loobuvad 5G modem nutitelefonide jaoks.

Selle teadaandega on paljud mõelnud, kas Apple sõlmis Qualcommiga tehingu, kuna ta juba teab, et Intel ei saa sinna 2020. aastal 5G modemeid tarnida või kui tehing on põhjus, miks Intel loobus. Teiseks Bob Swan, Inteli tegevjuht, on teine ​​alternatiiv õige.

Intervjuus kasutajale Wall Street Journalütlesid juhid, et Apple’i ja Qualcommi vahel sõlmitud kokkuleppe tõttu hindasid nad nutitelefonide jaoks sellise tehnoloogia väljatöötamise ja tarnimise eeliseid ning jõudsid järeldusele, et praegu pole selleks selget alternatiivi.

Eriti mina (nagu Ian King ja Mark Gurman, pärit) Bloomberg) usub veel ühte varianti, nimelt on Apple sunnitud Qualcommiga tehingu lõpetama, sest ta saab aru, et Intel ei suuda järgmisel aastal 5G kiibidega varustada. Luige avaldusel on siiski mõtet, kuna Apple on selle 5G modemi jaoks ettevõtte ainus peamine klient.

Tuleb siiski märkida, et Intel ei ole veel 100% 5G turust lahkunud: ettevõte ehitab endiselt võrgu- ja taristutooteid ning modemeid muudele seadmetele kui nutitelefonid. Samuti otsustatakse endiselt, mida teha oma 5G modemiäriga, millesse ta on investeerinud palju aega ja raha – mõned kaaluvad isegi võimalust, kuidas Apple ise selle ettevõtte omandab (patendid ja seonduvad leiutised), lõppude lõpuks jõudis Apple sellesse ärisse kohe. .