Intel võib tulevaste MacBooks Pro jaoks pakkuda oma uue protsessori eriversiooni

Veebisait Pooltäpne teatas [matĂ©ria fechada para assinantes] et Intel varustab Apple’i järgmise põlvkonna jaoks suure jõudlusega protsessori Haswelli versiooniga MacBooks Pro. Nende sõnul kannab kiip integreeritud GPU Iris Pro 5200 spetsiaalset versiooni. Peale selle ĂĽtlevad nad, et tehnilistel põhjustel (?) Ei aktsepteeri ĂĽkski teine ​​tootja seda suure jõudlusega protsessorit, mida Apple’ile tarnitakse.

MacBook Pro võrkkesta

Kui see tõesti juhtub, saame teada alles siis, kui uus MBP turule tuleb – kuulujutud viitavad oktoobrile. Uudistel / kuulujuttudel oli siiski mõte.

MacBooks Airis [leia aqui o nosso review da nova máquina], näeme, et (töötlemise) jõudluse kasv ei ole need asjad kahel lihtsal põhjusel: selles väljaandes on Inteli tähelepanu keskmes energiatõhusus ja integreeritud graafika täiustamine – see on Apple’i fookus, kuna MBA ei ole kavandatud olema “karm masin”. “, Kuid enamik” kodumaiseid “mudeleid. Seega suutis ettevõte tarnida kuni 12 tundi kestva aku, mis on erakordne.

Teiselt poolt vajab MBP * kindlasti rohkem energiat, sest selle arvuti sihtgrupp on just see. Nii et kuigi energiatõhusus on samuti teretulnud, tuleks tõepoolest keskenduda töötlemisvõimsusele, võimsamale graafikale jne. Kui Apple suudab seda teha, säilitades / pikendades oma võrkkesta MBP-de aku kasutusaega (umbes 7 tundi täna), on see suur edasiminek – vaadake siin võrdlusalus seda masinat pole veel käivitatud.

“Tavaline” MacBook (ilma Retina kuvarita ja optilise draiviga) … noh, nad ei pruugi isegi värskendust saada – keegi ei tea kindlalt Apple’i plaane nende jaoks.

[via MacRumors]