contadores estadisticas Saltar al contenido

Intelbras EVC 300 on terviklik ja kaasaskantav videokonverentside süsteem

Intelbrase seade keskendub praktilisusele ja pakub kõike, mida ma vajan professionaalseks videokonverentsiks, kuid kas see on investeeringut väärt?

Brasiilia Intelbras, mis on tuntud tootmis-, võrgu- ja telekommunikatsiooni turvalahenduste osas, käivitas äsja Brasiilias täieliku videokonverentside süsteemi EVC 300. Ühildub peaaegu kõigi arvutitega Windows, Linux või Mac, Seade pole nõutud installida pole tarkvara, mis töötab ja töötab endiselt kõlarina.

Järgmisena kontrollite ülevaade täielik me tegime Intelbras EVC 300, kus arutame seadme peamisi plusse ja miinuseid ning vastame küsimusele: kas pandeemia ja kodukontori ajal tasub investeerida videokõnesüsteemi?

Kujundus ja arendus

Intelbras-EVC-300-Design-1EVC 300 disain koondab kaamera, mikrofoni ja kõlari ühte seadmesse

Esimene asi, millest aru saada ettevõtte videokonverentside kohta Intelbras et see pole lihtne veebikaamerakuid sellel on täielik videokõnesüsteem, millel on kaamera lai nurk (võimeline jäädvustama stseene, mis on veebikaamerast palju laiemad), müra vähendamise mikrofoni ja integreeritud kõlariga, helitugevuse reguleerimisega seadmes endas tuleb seda mainida.

Nende elementide paigutust on isegi lihtne mõista: seadme ülaosas on kõlarite, mikrofoni ja Hi-Fi funktsioon kõik puutetundlikud, väärib mainimist. Otse kaamera all võimaldab käsitsi reguleerimine teil seda juhtida vertikaalne kallutus objektiiv.

Intebras-EVC-300-Design-3Seadme ülaosas olev puutetundlik nupp võimaldab teil helitugevust reguleerida ja mikrofoni välja lülitada

Mis puutub seadme üldilmesse, siis see ei pruugi olla EVC 300 suur, purgilaastu või viinamarjaküüne suurus, nagu soovite. Selle suurus, kuigi see kõlab liiga palju, ideaalne nii et seade asetseb laua kohal kaugel ja on võimeline jäädvustama nii video kui heli kaudu maksimaalset inimeste arvu keskkonnas.

Vaatamata suurusele tasub mainida, et see seade on kerge (425 g) ja selle vorming aitab transportimisel, kuna sellel pole liikuvaid osi või see on ühendatud teatud tüüpi vahetusega, nagu see on mitme muu videokõnede süsteemi puhul. Muide, see funktsioon on väga toetav EVC 300, sest see on üks silinder teravustage kaamera, mikrofon ja kõlar, seal see on niitide segadus ühe asja ühendamine teisega.

Intelbras-EVC-300-Design-2Seadme ühendamiseks arvutiga on vaja kaablit

Muuseas, kaablivõrku seal pole: seade lihtsalt peab olema kaabel arvutiga ühendamiseks. Selle kaabli halb külg on aga see, et see on suhteliselt lühike (1,5 meetrit), näpunäide, mis on ühendatud tüüpi seadmega mini-USB see on aegunud ühendus ja seda ei tohiks segi ajada nutitelefonides hästi tuntud standardiga micro-USB või USB-C Android.

Ühesõnaga, üks kaabel pakub praktilisust ja puhast välimust EVC 300, kuid kui peate seadme installima kaugele Kui teil on vaja arvutit või peate kaabli kunagi asendama, võib teil tekkida raskusi, kuna mini-USB-kaablit ei leita lihtsalt.

Videokonverentsid: kvaliteet ja funktsioon

Intelbras-EVC-300-videokonverents-kvaliteet-ja-funes-1Süsteemil on 2,1-megapiksline kaamera ja see salvestab pilte Full HD-s

Kui on vaja katsetada, mis on tegelikult oluline, see on kvaliteet heli ja video tegi EVC 300, samuti funktsioone, mida see videokõnede jaoks pakub, on kõige silmatorkavam seadme paigaldamise ja paigaldamise lihtsus: kuna seade muutub plug-n-play, installib vajalikud draiverid ise kohe, kui nad on esmakordselt ühendatud.

Teisisõnu, kasutajatel pole vaja midagi alla laadida Intelbras EVC 300 töö. Lihtsalt ühendage pistik, oodake, kuni installimine automaatselt käivitub ja olge valmis, nüüd saab teie videokonverentsisüsteemi kasutada. Selle toimimiseks on vaja kasutada arvutit, millel on Windows (7 või uuem), Linux või Mac (OS X 10.10 või uuem).

Pärast installimist on kaamera kohustuslikühildub mis tahes videokõne teenusega (Skype, Zoom, Microsoft Teams, Google Hangouts, Google Meet ja teised). Tegelikult, et kasutada Intelbrase seadmeid kaamera isegi Windowsis saab seda teha, avades rakenduse Kaamera ja koputades kaamera muutmise ikooni, kui teie arvutis on juba veebikaamera, EVC 300 aktiveeritud.

Install-EVC-300-IntelbrasÜhendage seade lihtsalt arvuti USB-porti ja see installitakse automaatselt

Praegu kasutan EVC 300 kui Skype See on Suurenda, Märkasin, et pildikvaliteet on rahuldav, kuid see pole üllatav: seadme kaameral on 2,1 megapikslit ja saab lindistada Täis HDKuid ärge arvake, et videokõne kvaliteet on parem kui nutitelefon.

Siin on eesmärk pakkuda kõike, mida vajate grupivideokonverentside jaoks, ja mitte tingimata kvaliteetse edastusega. Muuseas, sel juhul see grupp EVC 300 rohkem kui tavaline veebikaamera: lainurkkaamera tõttu jäädvustab see kaamera a avar seade, võimaldades pildil ilmuda mitmele inimesele ilma, et peaksite kuhjuma.

Mis puutub heli, siis mikrofoni võetud heli ei ole oma kvaliteedi osas ka üllatav, kuid see on üsna selge ja valju mõistmine, isegi kui kõlar kuulab. kaugele seade. Et hästi kuulda oleks, on oluline rääkida selles suunas EVC 300 See on sellepärast, et heli summutamine See on üsna tõhus ja eemaldab suurema osa seadme tagaküljelt või küljelt tuleva heli.

Testisime EVC 300 Skype'is ja Zoomil, suurendamiseks klõpsake pildil:

See tähendab, et isegi kui seade lööb isegi nende kaugeid hääli, on oluline rääkida suundus tema poole hästi kuulda.

Ikka kasutatavuse osas, ainus tegur, mis mind kasutamisel tegelikult häirib Intelbras on a puudumine Pult: arvestades, et seade näib olevat konstrueeritud keskendudes praktilisusele, võiks sellist lisavarustust oodata. Kahjuks iga kord, kui soovite kõne helitugevust reguleerida või lülitage mikrofon väljanäiteks peab selle reguleerimise jaoks minema seadmesse (või ühendatud arvutisse).

Hi-Fi funktsioon

Intelbras-EVC-300-Funo-HiFI-1Keskmine nupp aktiveerib Hi-Fi funktsiooni, mis võimaldab teil muuta EVC 300 kõlariks

SEDA Hi-Fi funktsioon mis andis kaardi ta varrukas Intelbras EVC 300. Vastupidiselt näivale ei ole funktsionaalsuse eesmärgil kõnekvaliteedi parandamisega mingit pistmist, kuna see on plug-n-play-seade ja ei vaja toimimiseks mingeid muudatusi. Tegelikult muudab see funktsioon süsteemi arvutikõlariks, mida enamik konkureerivaid seadmeid ei paku.

Selle funktsiooni aktiveerimisega suureneb kõlarite edastatava heli täpsus kiiresti ja see võimaldab teil nautida kvaliteetset muusikat, videoid ja filme. Pean selgeks tegema, et see töötab ära muutu see on helisüsteem, muu hulgas seetõttu, et see on üks kõlar ja mitte liiga vali, kuid see on funktsioon, mis võib olla mugav, eriti kui teie arvuti kõlarid pole eriti kompetentsed.

Lisaks aktiveerib Hi-Fi funktsiooni aktiveerimisel mikrofon automaatselt vigane, mis ei muuda funktsiooni kõnede jaoks kasulikuks, ainult meediumitarbimiseks.

Seda väärt?

Intelbras-EVC 300-videokonverents-USBIntelbrase seade on konkurentsist väga teadlik, aga kas te seda vajate?

Kas pildikvaliteedi või pakutavate funktsioonide, videokonverentside süsteemi tõttu EVC 300 andma Intelbras valik vahepeal turul saadaval. Kuid kõige olulisem küsimus, millele tuleb vastata: kas olete vaja sellisest süsteemist?

Nagu eespool selgitatud, EVC 300 sellel on veebikaamerast erinev ettepanek, nii et seda ei tohiks veebikaameraga võrrelda ega osta, kui see vastab teie vajadustele. Seda tüüpi seade sobib neile, kes teevad professionaalseid videokonverentse sageli ja teil on vaja kaamerat, mis jäädvustaks paljusid inimesi korraga.

Kui see on teie juhtum, siis EVC 300 hea valik, kuna sellel on kaabli konstrueerimine ja paigaldamine, mis hõlbustab transportimist ja paigaldamist, plug-n-play-süsteem (ainult ühendatud ja kasutab), piltide salvestamine Täis HD (1080p), võimeline jäädvustama kuni kuus inimest samas keskkonnas, lainurkkaamera tõttu, ja toimib ka kõlarina, millest võib olla kasu ka esitlustes.

Ainult sinu oma vigane puudub kaugjuhtimispult, mis võimaldaks helitugevust reguleerida või mikrofoni kaugelt välja lülitada.

Teisest küljest, kui otsite süsteemi just videokõnede suurendamiseks peakontor, mis sobib kõige paremini heasse veebikaamerasse investeerimiseks. Ehkki keegi ei paku täielikku paketti Intelbras, ei õigusta see seadmelt nõutavat investeeringu suurust 2499 R $, kui te ei vaja tegelikult kõike, mida tal pakkuda on.

Aga kuidas sinuga on, naudi meie videote konverentside süsteemi ülevaadet EVC 300 andma Intelbras? Pidage meeles, et võite jätta oma arvamuse ja meiega suhelda alloleval kommentaariväljal!

ÜLEVAADE: Intelbras EVC 300 videokonverentside süsteem

Intelbras-EVC-300-Design-1

Tootenimi: Intelbras EVC 300 videokonverentside süsteem

Tootekirjeldus: Intelbrase seadmed uuendavad ühes seadmes kõiki professionaalse videokonverentsi pidamiseks vajalikke tööriistu

 • Kujundus ja arendus – 9,5 / 10
 • Video kvaliteet – 8/10
 • Helikvaliteet – 10/9
 • Kasutatavus – 10/10

9,1 / 10

ÜLEVAADE: Intelbras EVC 300 videokonverentside süsteem

Intelbrase seadmed ühendavad ühes seadmes kõik professionaalse videokonverentsi läbiviimiseks vajalikud tööriistad.

Pro

 • Ainulaadne tükkkonstruktsioon hõlbustab seadme transportimist;
 • Plug-n-Play: lihtsalt ühendage ja kasutage, draiver installitakse automaatselt;
 • Hi-Fi funktsioon võimaldab teil süsteemi ka kõlarina kasutada;
 • Ühtne juhe hõlbustab ka seadmete paigaldamist;
 • Tõhus välise müra vähendamine.

Miinused

 • Ei sisalda kaugjuhtimispulti mikrofoni helitugevuse ja kauguse reguleerimiseks;
 • Kasutage mini-USB-ühendust.