contadores estadisticas Saltar al contenido

Inteli toetust USB 3.0 standardile saab edasi lükata 2011. aastani

Uus kuulujutt soovitab, et Intel lükkab USB 3.0 standardi toe lisamise arvutikiibistikesse ja emaplaatidesse – seda juhtub alles 2011. aastal. "Suur arvutitootja" väidab, et on rohkem keskendunud turu laiendamisele, et toetada teie praegust platvormi Nehalem (mis jõuab lõpuks iMaci) ja viib lõpule juba olemasolevad ootelolevad üleminekud, kuid kauem ootamine, mida saab (ja vajab) nüüd rakendada, ei ole turu jaoks hea.

USB-logo

Uus USB-standard on paljude toodete jaoks väga oluline, kuna see saavutab väga suure kiiruse (kuni 5 gigabiti sekundis) ja ühildub kõigi praeguse põlvkonna seadmetega. Turul levimiseks on väga oluline, et ka Intel seda toetaks, ehkki hilinemise spekulatsioonid pole seda kinnitanud.

Vahepeal on hiljuti välja kuulutatud tehnoloogia Light Peak, mis võib turul konkureerida USB-ga, lubanud edastuskiiruseks kuni 10 gigabiti sekundis ja seda lubatakse aastaks 2010. Siiski on domeen viimastel aastatel seadistatud universaalsete standarditega. . kümme aastat raskendab kasvamist; seetõttu oleks parem, kui versioon 3.0 oleks arvutis nii kiiresti kui võimalik.

(elektronisüsteemi kaudu)