RAÄŚUNALNIK

Interneti-kiirus on COVID-19 pandeemia ajal pĂĽsinud pidevalt “halvenemas”

Tuleb märkida, et need arvud vastavad keskmistele ja et need põhinevad kasutaja testidel, mistõttu võib esineda kasutajaid, kelle võrgukiirus halveneb rohkem.

HIINA RESTORANDID PANDEEMIAST JA KIIRUS Internetist PIIRKONDADES

30. märtsi seisuga oli fikseeritud lairibavõrkude allalaadimiskiiruste areng kolmes Põhja-Ameerika piirkonnas analĂĽĂĽsitud riigis suhteliselt stabiilne. Enne Ameerika Ăśhendriikides Calamity State’i dekreeti oli allalaadimiskiiruste areng 140 Mbps lähedal, suurem kui Kanada ja Mehhiko.

Mobiilsidevõrkude kiiruse osas näitavad andmed kasvu Kanadas, Mehhikos ja Ameerika Ühendriikides, sama on Brasiilias, Tšiilis ja Ecuadoris. Pandeemiast toibuvas Hiinas on samuti kiirus tõusnud nii püsi- kui ka mobiilsidevõrkudes.

Lähis-Idas analüüsiti kolme riiki: Türgit, Iisraeli ja Saudi Araabiat, viimases täheldati fikseeritud võrkude allalaadimiskiiruse suurt langust. Sellegipoolest on see näitaja, mis on lähedal 60 Mbps, sarnane 2020. aasta algusega.

INTERNETI KIIRUSKATSETE ARV JĂ„Ă„B ĂśLE MAAILMAS

23. märtsil avaldatud andmetes koges Speedtesti platvorm testimahu eksponentsiaalset kasvu globaalselt, kuid ka Euroopas väga märkimisväärselt. See juhtub nii püsivõrkudes kui ka mobiilsidevõrkudes, kus platvorm väidab end olevat kõigi aegade suurim muudatus.

Vastupidiselt sel perioodil toimunule jätkas lairiba Interneti kiirustestide arv langust. Sama ei ole mobiilsidevõrkude puhul, kus protsent on viimase 12 nädala jooksul kasvanud 26,1%.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH