Interneti-kiiruse mõõtmise tööriista ANACOM kasutatakse 450 tuhat korda

Net.mede on Autoridade Nacional das Comunicaçõesi käivitatud võrguteenus, mis võimaldab mõõta Interneti-kiirust, mis kasutajal igal ajahetkel on. Esimese aasta jooksul läbi viidud 450 000 testist olid 420 000 inimestelt, kes soovisid teada saada oma helistamise kiirust.

Veel 30 tuhat testi on seotud liikluse moodustumise diagnostikavahendiga, mis võimaldab teada saada, kas operaator seab mõned andmepaketid teistele tähtsamaks.

Anacom näitas avalduses ka seda, et kuus tehti keskmiselt umbes 38 000 testi ja andmete valideerimist eelistati kella 18.00–24.00, aeg langeb kokku Interneti kasutamise kõrgeima tipuga. .

Net.mede leht võttis vastu ka 533 000 unikaalset külastajat, mille tulemuseks oli hinnanguliselt 1,38 miljonit lehevaatamist. Teenuse veebisaidile pääsevatest Interneti-kasutajatest on 5% teistest riikidest.

ANACOM mäletab ka seda, et kuigi Net.mede tegeleb peamiselt numbritega, võib sellel olla tarbijate jaoks suurem tähendus. “See tarbijate tugiteenus pakub Interneti-kasutajatele objektiivset teavet, mis võib olla oluline suhete haldamisel nende teenusepakkujatega, nimelt kĂĽsida neilt pakutavate teenuste kvaliteedi kohta,” ĂĽtles reguleerija.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi