contador gratis Saltar al contenido

Interneti kiiruse suurendamine rakenduses Prompt

Interneti kiiruse suurendamine rakenduses Prompt

üldiselt, et leida võimalusi oma arvutis Interneti testimiseks või kiirendamiseks. Mõnes olukorras, kui saate täpse kiiruse, mille eest maksate, pole palju teha. Kuid kui Internet on aeglane ilma põhjuseta või kui te ei saa lubatud kiirust, on probleemi lahendamiseks mitu võimalust. Huvitav on see, et mõned neist meetoditest hõlmavad käsureale.

Kui olete uudishimulik ja olete valmis uurima, kuidas saate käsuviiba abil Interneti-kiirust suurendada, lugege lihtsalt meie populaarsemaid näpunäiteid. Vaadake kõiki üksikasju allpool!

Kuidas avada käsuviip

Esiteks on oluline, et te teaksite, kuidas Windowsis käsku Command Prompt avada ja kasutada. Hea on see, et see on suhteliselt lihtne ja seda saab teha mitmel erineval viisil.

Esimene viis käsuviiba avamiseks on ka üks lihtsamaid. Väikeste aknavalikute kuvamiseks vajutage lihtsalt nuppe "Windows" ja "X".

avage käsuviip

Programmi avamiseks valige saadaolevate suvandite hulgast lihtsalt „Käsuviip”. Kui soovite avada administraatori režiimis, klõpsake lihtsalt nuppu, mille küljel on "(admin)".

Sama valikuvõimaluste akna avamiseks veidi erineval viisil on veel muid võimalusi. Klõpsake hiire parema nupuga lihtsalt Windowsi menüüd Start.

Seejärel, nagu eelmises sammus, valige selle kasutamiseks suvand Prompt (administraatori režiimis või sisse).

Lõpuks võite lihtsalt kasutada Windowsi otsingufunktsiooni. See on olemas kõigis opsüsteemi kaasaegsetes versioonides.

käsuviip akendes

Tippige süsteemi otsinguväljale "cmd" või "Käsuviip" ja rakendus kuvatakse tulemuste vahel, klõpsake lihtsalt avamiseks. Otsinguväljale pääsete juurde menüüst Start ja kirjutamise alustamiseks pole vaja sellel klõpsata. Vajutage üks kord Windowsi klahvi ja sisestage otsingu tegemiseks.

1. Värskendage IP-aadressi

Esimene asi, mida saate käsuviiba abil Interneti-kiiruse suurendamiseks teha, on oma IP-aadressi värskendamine. See võib lahendada mitmeid probleeme, mis aeglustavad enamiku ajast.

Selleks tippige käsk ipconfig / release ja kinnitamiseks vajutage sisestusklahvi. Näete kohe, kui mitu veergu teksti ilmub.

suurendada Interneti kiirust

Kui see peatub, tippige käsk ipconfig / uuen ja vajutage uuesti sisestusklahvi. See peab teie IP-aadressi värskendama ja kõik sellega seotud Internetis tekitatud probleemid peavad mööduma.

2. Puhastage DNS-i vahemälu

Teine võimalik alternatiiv Interneti kiiruse suurendamiseks on DNS-i vahemälu tühjendamine. Seda tehakse seetõttu, et teie arvuti salvestab loenditüübi koos teie külastatava veebisaidi nime ja IP-aadressiga, mis peaks hõlbustama ühenduse loomist veebisaidiga, mis varem avati muul ajal.

Probleem on selles, et vahemälus esinev korruptsioon võib teie juurdepääsu tavalisest palju aeglasemaks muuta. See suunab meid kiiresti vahemälu puhastama.

Selleks tippige käsureale lihtsalt ipconfig / flushdns ja vajutage sisestusklahvi.

Interneti-kiiruse suurendamine käsureal

Siis näete teadet, et vahemälu on edukalt kustutatud.

3. Lähtestage Winsock

Meie järgmine alternatiiv on Windowsi võrgupesa lähtestamine. Samuti võivad need katkeda mitmel põhjusel, mis muudab teie ühenduse aeglasemaks või ilma juurdepääsuta.

Vaikimisi lähtestamiseks peate tippima lähtestab netsh winsocki ja vajutage toimingu kinnitamiseks sisestusklahvi.

suurendada Interneti-kiirust arvutis

Seejärel näete teadet, milles palutakse teil arvuti taaskäivitada. Tehke lihtsalt ja vaadake, kas saate arvuti taaskäivitamisel Interneti-kiirust suurendada.

4. Kasutage käsku Netsh

Käsk Netsh on kuulus, kuna see võimaldab teil käsuviiba kaudu arvutis mitmesuguseid võrguseadistusi teha. See muudatus võib Interneti-kiiruse toimimist oluliselt mõjutada, kui märkate viivitust või viivitust selle saidi laadimisel, mida soovite külastada.

Allpool loetleme ükshaaval käsud, mida peate käsureale sisestama. Pärast iga käsku saate kinnituse, et see on õigesti sisestatud:

  • netsh int tcp globaalne korsten = lubatud
  • netsh int tcp set globaalne autotuninglevel = normaalne
  • netsh int tcp komplekt
  • netsh int tcp globaalne komplekt dca = lubatud
  • netsh int tcp globaalne komplekt netdma = aktiveeritud
  • netsh int tcp set global ecncapability = aktiveeritud
  • netsh int tcp seab globaalse ummistuseprovider = ctcp (käsud ainult Windows 7 kasutajatele)

Pärast kõigi käskude sisestamist ja kõigis käskudes "OK" kinnitamist on aeg arvuti taaskäivitada.

Suurendage Netshi Interneti-kiirust

Kontrollige, kas kõik töötab õigesti ja kas märkate Interneti-toimivuses mingeid erinevusi. Kui soovite mõned aktiveeritud sätted desaktiveerida, sisestage lihtsalt kood uuesti ja muutke sõna "aktiveeritud" sõnaks "deaktiveeritud".

5. Suurendage voogesituse kiirust

Lõpuks on meil väga konkreetne näpunäide neile, kellel on üldiselt hea internetiühendus, kuid näevad probleemi voogesitusega videote vaatamisel. See on väga tavaline olukord ja see juhtub siis, kui teie Interneti-teenuse pakkuja annab selle ribalaiuse säästmiseks selle tagatisraha.

Selle täitmiseks sisestage lihtsalt käsk tulemüür netsh advfirewall lisa reegli nimi = "StopThrottling" dir = in action = serveriplokk = 173.194.55.0 / 24.206.111.0.0 / 16 aktiveeri = jah ja vajutage toimingu kinnitamiseks sisestusklahvi.

Seejärel proovige mõnda voogedastusteenust, mis olid varem probleemiks, ja vaadake, kas midagi paraneb.

Kas teile meeldivad näpunäited Interneti-kiiruse suurendamiseks?

Kas kasutasite meie näpunäiteid Interneti-kiiruse suurendamiseks käsuviiba abil? Ärge unustage jätta oma kommentaare, et anda meile teada, mida arvate ja kui siin on ka muid soovitusi, mida soovite näha.