Interneti lendu viiv Portugali droon juba lendab

Droon Quarkson, mis on võimeline Internetti kogu maailmas levitama, on läbinud oma esimese katselennu ja eduka väljaõppe. Nüüd sihib Portugali idufirma patareisid, et oma kasvukavatsused ametlikuks muuta.

SkyOrbiteri – drooni nime – ametlik esitlus toimub 30. aprillil Castelo Branco tsiviillennuväljal. Kuid mõni päev hiljem sõidab Barreiro noor ettevõte USA-sse Las Vegasesse, kus ta näitab investoritele oma lĂĽhi- ja keskpika perioodi plaane.

Avalduses tõstis Quarkson kergelt kapoti ĂĽles ja ĂĽtles, et peab näitama “lennuettevõtjat, mis näib olevat võetud Marveli filmist The Avengers”, “lahendust talvel Arktika atmosfääri orbiidil mitmesuguse lasti parkimiseks” ja lahendust, mis võib telekommunikatsiooniturgu muuta. ning aidata ettevõtetel, nagu Facebook ja Google, saavutada oma eesmärke – tuua Internet maailma.

Quarksoni tegevdirektor Miguel Silva usub, et juurdepääs Internetile kaugemates piirkondades võib aidata kaasa kogukonna arengule ja kohalikule majandusele.

“Maailma vähearenenud piirkondades ei pruugi sellised õhusõidukid ja tehnoloogia päästa malaariasse või nälga surevaid inimesi, kuid pikemas perspektiivis aitab nende pakutav Interneti-ĂĽhendus neid elanikkondi, eriti uut põlvkonda, silmaringi ja mentaliteeti laiendada. need arenenud riikides täheldatule sarnasele tasemele “, ĂĽtles ta pressiteates.

Quarksoni pikaajaline mehitamata päikeseprogramm koosneb droonide tähtkujust, mis kasutavad Interneti levitamiseks nii litsentseeritud kui ka litsentseerimata telekommunikatsioonispektrit. Droon võib viibida nädalaid pideval lennul 22 kilomeetri kõrgusel.

Kui TeK projekti esmakordselt tutvustas, paljastas tegevjuht Quarkson, et näiteks Portugali suuruse piirkonna jaoks oleks juhtimiskeskusena vaja lisaks viieks drooniks lisaks ülejäänud ökosüsteemi moodustavatele seadmetele Interneti toomiseks kogu riiki.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi