Internetis surfamine maksab raha, aga ... kui palju?

Internetis surfamine maksab raha, aga … kui palju?

Kuigi see pole eriti asjakohane teave kasutajatele, kes saavad kasu heldetest andmepakettidest, on Interneti sirvimine kulukas. Neile, kes maksavad teenuse eest fikseeritud väärtust, on küsimus, milline on selle kasutamise tegelik väärtus. Lõppude lõpuks on piiratud pakettide ja fikseeritud Interneti päevad megale makstud. Uudishimulike jaoks toome teieni selle veebisaidi Mida maksab minu sait, mis ütleb teile, kui palju maksab iga veebisaidi külastamine kõikjal.

Selles portaalis peate tegema ainult arvutuste jaoks WebPageTesti ID või veebisaidi URL-i. Ja ühe autori sõnul loodi kontod Rahvusvahelise Telekommunikatsiooni Liidu, ÜRO info- ja kommunikatsioonitehnoloogia agentuuri andmete põhjal. Nendest andmetest võetakse välja igas riigis suurima turuosaga operaatorite hinnad, tuginedes odavaimale andmekavale, mille 30 päeva jooksul on vähemalt 500 MB.

tech, mida minu sait maksab “data-title =” tech, mida minu sait maksab – Internetis surfamine maksab, aga … kui palju? – SAPO Tech ”> tek, mis on minu saidi maksumus

Portugali ei ole (veel) analüüsitud riikide nimekirjas, kuid kontekstuaalsel eesmärgil saate teada, kui palju maksab TeKi külastamine Hollandis (0,06 dollarit), Hispaanias (0,03 dollarit) või Prantsusmaal (0,03 dollarit) ). Kanada on internetikasutajate jaoks kõige kallim sihtkoht.

Olulisem on öelda, et need väärtused luuakse eeldusel, et iga sait kaalub umbes 2 552 KB. Väärtused arvutatakse HTTP arhiivikirjete abil.

Mis on minu saidi tasu selle lingi kaudu saadaval.