Intervjuu Gamelofti Iron Man 3 mängu eest vastutava Cyril Rozieriga

Cyril Rozier - Raudmees 3

Järgmisel neljapäeval on oodatud mäng lõpuks App Store’i jõudnud Iron Man 3, autor Gameloft. Ja pealkirja tootejuht andis intervjuu, et rääkida mõnedest käivitamise üksikasjadest.

Mäng saab olema stiilne tasuta mängidaning selle saab iPhone’i / iPodi ja iPadi jaoks tasuta alla laadida. Kuulake, mida Cyril tema kohta ĂĽtleb:

1. Mida saavad fännid Iron Man 3-lt oodata?

Nad seisavad silmitsi uute ohtudega, et säilitada Stark Industries ja maailmarahu. Pärast viimaseid sündmusi arvas Tony, et saab IMA lõppedes lõpuks puhata, kuid kui ta sai teada, et mitu sõdurit on Malibu linna rünnanud, oli aeg uuesti vormiriietus selga tõmmata ja võidelda. Parima punktisumma saamiseks on mängijate eesmärk lugu lõpule viia, kogu varustus kokku koguda ja uuendada. Mäng on lõputu jooksjastiilis, nii et keskmes peaks olema võimalikult kõrge skoori saamine.

2. Mis on mängu Iron Man 3 peamised omadused?

Mäng on täielikult 3D-vormingus ja vormis Marveli filmide ja Raudmehe kunstnike ühislooming. Sel põhjusel on need vormirõivad erakordsed ja väga detailsed, protsess on enneolematu Iron Mani mängudes.

3. Millistes riikides on Iron Man 3 saadaval?

Mäng on saadaval portugali keeles kogu maailmas, sealhulgas Brasiilias.

4. Mis sulle mängujuhina kõige rohkem meeldib?

Mulle meeldivad kostüümid. On 18 erinevat soomust, millel on fantastiline välimus ja võimalus neid kõiki täiustada.

5. Miks mängida Raudmeest 3?

Kõigi nende Iron Mani vormirõivaste tootmise võimalus on fännidele tõeliselt lahe asi. See on ka esimene kord, kui see lugu on kirjutatud koostöös Marveli kirjanikuga, mis lisab kindlasti mängu dialoogi ja loo väärtust.

Tutvuge uue ametliku treileriga ning piltidega mõnest mängus saadaolevast kostüümist.

Raudmees 3 - raudrĂĽĂĽ Raudmees 3 - raudrĂĽĂĽ Raudmees 3 - raudrĂĽĂĽ Raudmees 3 - raudrĂĽĂĽ