Intervjuu Media Molecule’iga: Dreams on juba koolides ja mängukursustel kasutatav tööriist

Unistus õpetajatele ja mängijatele professionaalsete uste avamine

Media Molecule’i mäng juba toodab tööd. On stuudioid, mis pööravad tähelepanu kasutajate tehtud tööle nende kvaliteedi ja kogukonna kaasatuse tõttu. Media Molecule ise on värvanud neli elementi, kuna sisu genereeritakse saadaolevate tööriistade abil. Kolm neist pärinesid LBP esimesest ajastust, mis nende töö tõttu värvati tööle teise seeria tiitliga. John Beech, ĂĽks juhtivaid disainereid, on erialalt ehitaja, kellel pole kogemusi mängude tootjana. Kuid tema töö on nii hea, et ettevõte võttis ta tööle ja on praegu ettevõtte vanemdisainer, kes vastutab suure osa Sonho de Art’i, unistuste narratiivse komponendi sisu eest.

Abbie Heppe tehnik

Abbie Heppe, Media Molecule’i kommunikatsioonijuht.

krediit: Kõik õigused kaitstud

“Data-title =” Tek Abbie Heppe – intervjuu meediumimolekuliga: unistustest on saanud koolides ja mängukursustel kasutatav tööriist – SAPO Tek “> Abbie Heppe tehnik Abbie Heppe, Media Molecule’i kommunikatsioonijuht. krediit: Kõik õigused kaitstud

Kuid on mõned stuudiod nagu Sumo Digital ja teised, mida renditakse LitleBigPlanet sarja mängude “õppekava” alusel. Unistus “esindab suurepärast väravat uutele loojatele”, ĂĽtles Filipe Pina Portugali stuudiost Nerd Monkeys. Disainer on seotud Sony PlayStation Portugaliga Dreamsile pĂĽhendatud Game Jam organisatsioonis. Nädalavahetusel tehakse Portugalis põnevaid mänge ja elamusi. “Selle rakendamiseks oma töös olen katsetanud mõnda asja, kuid see on lihtsalt mäng, milles proovitakse asja potentsiaali,” lisas Filipe Pina.

Mängu Game Jam tagajärjel oleme mõelnud lisada Dreams’i kui mängu kujundamise tööriista näiteks videomängutööstusega seotud kursustel või kraadidel. Unistuste kooli paigutamise ideel pole mõtet, eriti seetõttu, et Minecrafti ja Robloxit kasutatakse juba vahenditena, et õpetada õpilasi videomängude valmistamiseks, kiirete prototĂĽĂĽpide, arhitektuuriideede ja muude valdkondade valmistamiseks. Stuudiojuht nõustus kogu potentsiaaliga. “Töötame juba valitud koolitajate rĂĽhmaga Mimpi õppekavade ja õppimisvõimaluste väljatöötamiseks ning seda me toetame ka edaspidi.”

KĂĽsimusele Unistuste arendamise peamiste väljakutsete kohta vastas Abbie Heppe, et tööriista tootmisel koos sisuga on oma väljakutsed. “Uue intellektuaalse omandi loomine võib olla keeruline mitmel põhjusel, kuid minu isiklik väljakutse on vastata kĂĽsimusele: mis on unistus? Võib-olla tuhat korda.” Abbie viitab poolnaljamisele, kuid aitab valgustada Unistusi ĂĽmbritsevaid ambitsioone ning arendada parimat viisi käivitamisjärgse mängu toetamiseks. Praegu tegeleb stuudio erinevate asjadega, näiteks virtuaalse reaalsuse toe kaasamisega, samuti uue kunstivarustusega, mis avalikkuse ette jõuab. “Meil on nimekiri asjadest, mida tahame Dreamsiga teha, ja jätkame tööd selle visiooni saavutamiseks.”

unistus tek

Filipe Pina Portugali stuudiost Nerd Monkeys juhib mängu Jam, mis keskendub Dreamsile sisu loomisele.

“Data-title =” tek dreams – Intervjuu Media Molecule’iga: unenägudest on saanud koolides ja mängukursustel kasutatav tööriist – SAPO Tek “> unistus tek Filipe Pina Portugali stuudiost Nerd Monkeys juhib mängu Jam, mis keskendub Dreamsile sisu loomisele.

Mängija reaktsiooni kohta Dreamsile leiab stuudio, et see on siiani olnud väga positiivne, kuigi “pulber pole veel valmis. Unistustest teeb mind põnevaks see, kui eksperimentaalne ja huvitav on mängusisene kogemus ning mida see tähendab nüüd, kuue kuu pärast, ühe aasta pärast. Me ei oleks kunagi olnud siin ilma imelise kogukonna ja kogu sellest tuleneva headuse ja loovuse toetuseta ”.

Mis puudutab mängijate loodud lemmiksisu, siis Abbie Heppe armastab Dreamsis väga eksperimentaalseid asju ja otsib siltidest märksõnu nagu “sĂĽrreaalne”, “imelik” ja “naljakas”. “Unistuste mängija olemise lõbu on see, et alati leidub kõigile midagi ja võite isegi leida midagi, mis teile ei meeldi.”

Praegu on stuudio täielikult keskendunud PlayStation 4 versioonile, kus on suur nimekiri prioriteetidest, millega töötada. Võimalikud arvutiversioonid või isegi muud platvormid pole siiski täielikult välistatud: “me pole veel valmis teiste konsoolide toest rääkima”