Intervjuu Media Molecule’iga: Dreams on juba koolides ja mĂ€ngukursustel kasutatav tööriist

Unistus Ôpetajatele ja mÀngijatele professionaalsete uste avamine

Media Molecule’i mĂ€ng juba toodab tööd.

On stuudioid, mis pööravad tÀhelepanu kasutajate tehtud tööle nende kvaliteedi ja kogukonna kaasatuse tÔttu.

Media Molecule ise on vÀrvanud neli elementi, kuna sisu genereeritakse saadaolevate tööriistade abil.

Kolm neist pÀrinesid LBP esimesest ajastust, mis nende töö tÔttu vÀrvati tööle teise seeria tiitliga.

John Beech, ĂŒks juhtivaid disainereid, on erialalt ehitaja, kellel pole kogemusi mĂ€ngude tootjana.

Kuid tema töö on nii hea, et ettevĂ”te vĂ”ttis ta tööle ja on praegu ettevĂ”tte vanemdisainer, kes vastutab suure osa Sonho de Art’i, unistuste narratiivse komponendi sisu eest.

Abbie Heppe tehnik

Abbie Heppe, Media Molecule’i kommunikatsioonijuht.

krediit: KÔik Ôigused kaitstud

“Data-title =” Tek Abbie Heppe – intervjuu meediumimolekuliga: unistustest on saanud koolides ja mĂ€ngukursustel kasutatav tööriist – SAPO Tek “> Abbie Heppe tehnik Abbie Heppe, Media Molecule’i kommunikatsioonijuht. krediit: KĂ”ik Ă”igused kaitstud

Kuid on mĂ”ned stuudiod nagu Sumo Digital ja teised, mida renditakse LitleBigPlanet sarja mĂ€ngude “Ă”ppekava” alusel.

Unistus “esindab suurepĂ€rast vĂ€ravat uutele loojatele”, ĂŒtles Filipe Pina Portugali stuudiost Nerd Monkeys.

Disainer on seotud Sony PlayStation Portugaliga Dreamsile pĂŒhendatud Game Jam organisatsioonis.

NÀdalavahetusel tehakse Portugalis pÔnevaid mÀnge ja elamusi.

“Selle rakendamiseks oma töös olen katsetanud mĂ”nda asja, kuid see on lihtsalt mĂ€ng, milles proovitakse asja potentsiaali,” lisas Filipe Pina.

MĂ€ngu Game Jam tagajĂ€rjel oleme mĂ”elnud lisada Dreams’i kui mĂ€ngu kujundamise tööriista nĂ€iteks videomĂ€ngutööstusega seotud kursustel vĂ”i kraadidel.

Unistuste kooli paigutamise ideel pole mĂ”tet, eriti seetĂ”ttu, et Minecrafti ja Robloxit kasutatakse juba vahenditena, et Ă”petada Ă”pilasi videomĂ€ngude valmistamiseks, kiirete prototĂŒĂŒpide, arhitektuuriideede ja muude valdkondade valmistamiseks.

Stuudiojuht nÔustus kogu potentsiaaliga.

“Töötame juba valitud koolitajate rĂŒhmaga Mimpi Ă”ppekavade ja Ă”ppimisvĂ”imaluste vĂ€ljatöötamiseks ning seda me toetame ka edaspidi.”

KĂŒsimusele Unistuste arendamise peamiste vĂ€ljakutsete kohta vastas Abbie Heppe, et tööriista tootmisel koos sisuga on oma vĂ€ljakutsed.

“Uue intellektuaalse omandi loomine vĂ”ib olla keeruline mitmel pĂ”hjusel, kuid minu isiklik vĂ€ljakutse on vastata kĂŒsimusele: mis on unistus? VĂ”ib-olla tuhat korda.” Abbie viitab poolnaljamisele, kuid aitab valgustada Unistusi ĂŒmbritsevaid ambitsioone ning arendada parimat viisi kĂ€ivitamisjĂ€rgse mĂ€ngu toetamiseks.

Praegu tegeleb stuudio erinevate asjadega, nÀiteks virtuaalse reaalsuse toe kaasamisega, samuti uue kunstivarustusega, mis avalikkuse ette jÔuab.

“Meil on nimekiri asjadest, mida tahame Dreamsiga teha, ja jĂ€tkame tööd selle visiooni saavutamiseks.”

unistus tek

Filipe Pina Portugali stuudiost Nerd Monkeys juhib mÀngu Jam, mis keskendub Dreamsile sisu loomisele.

“Data-title =” tek dreams – Intervjuu Media Molecule’iga: unenĂ€gudest on saanud koolides ja mĂ€ngukursustel kasutatav tööriist – SAPO Tek “> unistus tek Filipe Pina Portugali stuudiost Nerd Monkeys juhib mĂ€ngu Jam, mis keskendub Dreamsile sisu loomisele.

MĂ€ngija reaktsiooni kohta Dreamsile leiab stuudio, et see on siiani olnud vĂ€ga positiivne, kuigi “pulber pole veel valmis.

Unistustest teeb mind pĂ”nevaks see, kui eksperimentaalne ja huvitav on mĂ€ngusisene kogemus ning mida see tĂ€hendab nĂŒĂŒd, kuue kuu pĂ€rast, ĂŒhe aasta pĂ€rast.

Me ei oleks kunagi olnud siin ilma imelise kogukonna ja kogu sellest tuleneva headuse ja loovuse toetuseta ”.

Mis puudutab mĂ€ngijate loodud lemmiksisu, siis Abbie Heppe armastab Dreamsis vĂ€ga eksperimentaalseid asju ja otsib siltidest mĂ€rksĂ”nu nagu “sĂŒrreaalne”, “imelik” ja “naljakas”. “Unistuste mĂ€ngija olemise lĂ”bu on see, et alati leidub kĂ”igile midagi ja vĂ”ite isegi leida midagi, mis teile ei meeldi.”

Praegu on stuudio tÀielikult keskendunud PlayStation 4 versioonile, kus on suur nimekiri prioriteetidest, millega töötada.

VĂ”imalikud arvutiversioonid vĂ”i isegi muud platvormid pole siiski tĂ€ielikult vĂ€listatud: “me pole veel valmis teiste konsoolide toest rÀÀkima”