Invasiivseid rakendusi väldib enam kui 50% kasutajatest

Invasiivseid rakendusi väldib enam kui 50% kasutajatest

Mitu korda olete loa tõttu rakenduse installimise peatanud? Luba tekstisõnumite lugemiseks ja saatmiseks, luba Interneti-võrgu ĂĽhendamiseks oma asukoha teada saamiseks … Pew Research Centeri ja American Life Projecti tehtud uuringust selgus, et enam kui pooled mobiilirakenduse kasutajatest kustutavad või väldivad teatud rakendusi isikliku teabe jagamise probleemide pärast või kogutud rakenduse järgi.

Üldiselt omab mobiiltelefon 88% Ameerika täiskasvanutest, kellest 43% väidab, et laadivad selle rakenduse alla. Rakenduse kasutajatega seotud uuringu kohaselt otsustab 54% neist rakendust mitte installida, kui nad leiavad, et on vaja kasutada palju isiklikku teavet, mida tuleb jagada. Ja 30% kasutajatest kustutab algse rakenduse oma mobiiltelefonilt, kuna saavad aru, et nad koguvad isiklikku teavet, mida nad ei soovi jagada.

Koos registreerituna kustutab 57% kõigist kasutajatest rakenduse või keeldub selle installimisest, kuna kardab, et tuleb mingeid isiklikke andmeid jagada.

Sageli lubame seda tüüpi sissetungi peamiselt seetõttu, et eiratakse viisi, kuidas meie andmeid saab kasutada. Nutitelefonide turu edenemise ja rakenduste kättesaadavuse suurenemisega peavad arendajad siiski rakenduste juurdepääsuõigused üle vaatama või nad näevad turul oma töö väljatrükke, kuna 57% tagasilükkamiskäitumine, mis minu jaoks toetab andmete privaatsust, on hoiatus.

Uuringute kohta: esitatud tulemused on osa uuringust, milles osales 2254 täiskasvanut (üle 18 aasta) ajavahemikus märts kuni aprill 2012. Koguvalimi veamarginaal on enam-vähem 2,4 protsendipunkti.

Tagasi algse küsimuse juurde, mitu korda olete lubade tõttu loobunud rakenduste installimisest või desinstallimisest?

Pilt: meie teemablogi

(tagsToTranslate) Rakenduse (t) Rakenduse (t) privaatsuse (t) loa (t) arendaja