Investeeringud konsolideerimisse ja IT-efektiivsusse on Oracle’i tulemused Portugalis

Mais lõppenud eelarveaasta oli Oracle Portugali jaoks positiivne, kuna see kasvas turuosa seisval IT-turul ja sõlmis uued lepingud avalikus sektoris, aga ka sellistes valdkondades nagu lennundus või kommunaalteenused.

Pressiesindajaga kohtudes tunnistas Portugali ettevõtte juht Hugo Abreu, et IT konsolideerimine ja lihtsustamine eesmärgiga suurendada tõhusust on andnud tooni paljudele Oracle’i tehnoloogiasse tehtavatele investeeringutele kohalikul turul. See on reegel, mida kohaldatakse ka avalikus sektoris, mis vastutab 25% ettevõtete 31. mail lõppenud eelarveaastal teenitud tuludest.

Selles kontekstis annab tarkvara ja riistvara ühendav Engineering Systems olulise panuse Portugali ettevõtete tulemuslikkusse ja aitab tagada riistvara kasvu üle 50%. See insenerisüsteem sisaldab selliseid lahendusi nagu Exadata või Exalogic.

Mais lõppenud eelarveaastal saavutas Oracle 38,3 miljardi dollari suuruse tulu, mis on 3% rohkem kui eelmisel aastal. Pilvepakkumisega seotud tulud kasvasid 5%, ulatudes 1,1 miljardi dollarini, mis teeb ettevõttest tehnoloogia teenusena turustamise maailmas suuruselt teise koha, kinnitas Oracle.

Hugo Abreu garanteerib, et Portugalis on ettevõtete huvi pilve vastu suur. Ta tunnistas ka, et Oracle teeb pilveteenuse pakkujatega koostööd, et teha oma pakkumised kättesaadavaks selles piirkonnas, mis praegu hõlmab infrastruktuuri, tarkvara ja platvorme.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi