IOS 10.3-kood näitab, et tulevaste iPadide ekraanide värskendussagedus võib olla suurem

IOS 10.3-kood näitab, et tulevaste iPadide ekraanide värskendussagedus võib olla suurem

Eile oli Apple'i stardipäev. Rääkides täpsemalt iPadist, näeme uue mudeli saabumist, mille nimi on lihtsalt iPad (iPad Air 2 asendamiseks). See tegi muidugi paljud inimesed rahulolematuks, kui nad levisid kuulujutud võimalusest uuendada kogu liini, sealhulgas mudelit Pro 9.7 (millel on nüüd 10.5 ekraan) ja 12.9.

Apple pliiats ja iPad Pro

Kuid see ei tähenda, et Apple seda uut iPadi tulevikus ei vabasta. Lähedal või kaugel teab ainult Apple, kuid reaalsus on see, et avalikkus ootab uusi mudeleid ja tänu sellele on nüüd ilmnenud ka muid märke, et nad on ahjus Steve T-S (IOS-i arendaja / koodiarendaja).

Olen üsna kindel, et sel aastal on võimalik iOS-seade, mille ekraani värskendussagedus on suurem kui 60Hz.

Vaadeldav kood, mis on leitud iOS 10.3 beetaversioonilt, ei näita konkreetset ekraani suurust seni, et see oleks kõige mõistlikum isegi 10,5, kuid midagi pole "kinnitatud". Isegi siis annavad need koodid vähemalt mõned tõendid tulevase iPadi kohta, mis suudab toota rohkem kui 60 kaadrit sekundis. Need esindavad alust, kuidas iOS võimaldab arendajatel rakendusi erineva kaadrisagedusega käivitada, kuid puuduvad otsesed tõendid selle kohta, et beetaversioonis oleks seadmeid, mille kiirus oleks üle 60 kaadri sekundis.

Eelmise aasta augustis Bloomberg teatab, et Apple töötab Pencili ja uute iPadide vahel sügavamal integreerimisel, pakkudes laiemat tuge opsüsteemi lisaseadmetele (kasutades pliiatsi abil Annoti märkimiseks märkmeid, sirvides Safari ja muu hulgas iMessage'i).

IPad Pro j aktsepteerib sisend Apple'i pliiats sagedusel 240Hz, ehkki seadme ekraan ei saa nii kiire olla. Kui uus iPad on sellise mahutavusega, saavad Apple Pencili kasutajad pliiatsiga täpsemalt joonistada ja sellega suhelda, minimaalselt viivitus / viivitus.


9.7 iPad Pro

9.7 ja 12.9 iP iPad Pro

sisse Apple

Hinna kuvamine: alates R 4,499,10 R $Hind lisatud: sisse 12x R $ 416,58Värv: hall ruum, hõbe, kuld või roosa kuldVõime: 32 GB, 128 GB või 256 GBVäljalase: September 2015 (12.9) / märts 2016 (9.7)

Boto - ostke kohe


Ă•unapliiats

Ă•unapliiats

sisse Apple

Hinna kuvamine: R $ 674.10Hind lisatud: kell 12x alates R $ 62.42Väljalase: September 2015

Boto - ostke kohe

(9to5Maci kaudu)