contador gratis Saltar al contenido

IOS 10.3 Safari värskendus hoiab ära pahatahtlike tegurite tegutsemise lunavarapettuste korral

Ketik kudeta

TERE iOS 10.3 avaldati eile lõpuks suurele üldsusele ja usun, et paljud teist on teid värskendanud iDevices ja naudite uudiseid, mis on kaasas süsteemi uue versiooniga, näiteks uue failisüsteemiga Apple'i failisüsteem (APFS) või funktsioon Find My AirPods (teie jaoks kolm või neli, kes olete ostnud Ma uued juhtmevabad kõrvaklapid).

Uued asjad pole siiski teada, kuid on väga oodatud neile, kellel on kombeks sisu nautida, iha iOS-i ametliku brauseri abil. Ma ütlen seda seetõttu, et selle värskeima värskenduse kaudu on Safari saanud väikseid muudatusi, mis piiravad nüüdsest rünnakuid, mis muutuvad pornosaitidel Apple'i rakusüsteemile juurdepääsu korral väga levinud.

Tippige riigipööre

Kes selgitab mobiilsidevõrgu turvafirmat Lookout: mitme nakatunud täiskasvanute saidi sisenemisel on Safari sarja sihtmärk ilmus äkki JavaScriptis, mis teeb sellest omamoodi ring lõpmatu (ärge tähendage sõnu, palun) ja põhimõtteliselt blokeerige brauser selles õnnetu olekus. Vahepeal kuvatakse lehel õiguskaitseorganite selgelt ekslikud hoiatused, milles väidetakse, et sisu on ebaseaduslik ja kasutaja peab maksma "trahvi" 100-dollarise iTunes'i kinkekaardi näol, saates koodi SMS-sõnumil kindlaksmääratud numbrile. Pärast saatmist brauser vabastatakse.

Ilmselt on kasutajatel, kes on Internetimaailma petturitega pisut paremini tuttavad, seda pettust lihtne tuvastada ja välistada, sulgege lihtsalt Safari ja puhastage see. vahemälu rakenduses Seaded. Kuid me kõik teame, et arukate kasutajate osa selles laias ja hirmutavas väikeses veebis ja seega ka mõned pahaaimamatuid vaeseid inimesi lunavara.

Noh, nüüd veel: iOS 10.3 saabumisega tegeleb Safari nüüd ilmus äkki vahekaartide kaupa eraldi, seetõttu ei võta aknad enam kogu rakenduse akent, võimaldades kasutajatel lihtsalt probleemse vahelehe sulgeda ja oma elu jätkata, või on nende navigeerimine alaealistele ebasobiv.

(9to5Maci kaudu)