contador gratis Skip to content

iOS 10.3 võib muuta teie iGadget kiiremaks; või mitte?

iOS 10.3 võib muuta teie iGadget kiiremaks; või mitte?

Enam kui 24 tundi tagasi, pärast erinevaid testversioone, Apple välja iOS 10.3 kõigile ühilduvatele iPadi ja iPhone'i / iPod touchi kasutajatele. Õnneks on kasutajate tagasiside selle värskenduse kohta üldiselt väga positiivne.

iOS 10 iPadis ja iPhone'is

Midagi, mida mõned jälgivad ja kommenteerivad, miks operatsioonisüsteem nüüd "reageerivalt" töötab, nimelt et Apple teeb jõudluse osas silmapaistva optimeerimise. Ja jah, sellele on olemas mõned selgitused.

Apple'i failisĂĽsteem (APFS)

Apple esitleb ülemaailmsel arendajate konverentsil (WWDC) 2016 uut failisüsteemi, mis kannab oma nime: Apple'i failisüsteem või lihtne APFS, viimaseks. Neile, kes soovivad seda üksikasjalikult mõista, on meil siin täielik postitus.

Kui ma arvan, olen nõus kihla vedama, et Apple rakendab kõigepealt APFS-i ühele "vähem olulisele" opsüsteemile, kui seda saab öelda. Võib-olla mitte watchOS või tvOS, mis on mõeldud spetsiaalselt Apple Watches või Apple TV omanikele. Kuid ei: ta valis massilise rände alustamiseks just oma lipulaeva iOS.

Ja nii, eile ametlikult: (peaaegu) kõik iGadgets Seda on värskendatud versioonile iOS 10.3 ja see viiakse automaatselt üle APFS-i. See selgitab, miks see värskendus võtab teistest pisut kauem aega, ehkki õnneks ilma probleemideta.

Ülaltoodud lõigus "peaaegu" on põhjus kohal olla: kuigi iOS 10.3 on välja antud kõigi iOS 10-ga ühilduvate seadmete jaoks, toimub migratsioon APFS-i ainult 64-bitistes seadmetes, see tähendab, et 5 ja 5c taha jäävad iPhone'id ning iPadi põlvkond neljas.

Ainuüksi APFS-ile üleviimine oleks pidanud mitme seadme jõudlust parandama, kuid peale selle oli ka teisi väga positiivseid kõrvalmõjusid, mida paljud kommenteerisid: on inimesi, kes "saavad tagasi" mõne gigabaidi hea ruumi oma seadmetes. iGadgets pärast versioonile iOS 10.3 täiendamist. Pole paha!

32-bitine rakendus

APFS pole võib-olla jõudnud 32-bitistesse seadmetesse, kuid iOS 10.3 ise on nende jaoks siiski välja antud ja töötab ilma probleemideta. Nagu me teame, on Apple teinud selle, mis valmistab kasutajaid ette 64-bitise tuleviku jaoks.

Kes on käitanud iOS 10.3, saab nüüd jätkata Rakenduste üldised sätted installitud rakenduste / mängude nimekirja kontrollimiseks, mida nende arendajad peavad värskendama, kui soovite süsteemi tulevastes versioonides jätkata.

IOS 10.3 32-bitiste rakenduste loend

iOS 10.3.2 beetaversioon vs. 32 bitti

Kui me räägime 32-bitisest, tuleb äsja ilmunud iOS 10.3.2 esimese beetaversiooni kohta oluline märkus: Apple * no * pakub 32-bitiste seadmete testide kogumit, see tähendab, et välja tulevad iPhone 5 / 5c ja neljanda põlvkonna iPadi arendajad.

Avastuse tegi YouTube'i kanal EverythingAppleProja kinnitame seda Apple'i arendaja portaali külastades. Vastupidiselt neile, kes nad seal ütlesid, ei anna ma siiski täielikku kindlust selle seadme hüljamisel, mida juba uuendatakse 10.3.2.

Apple alustab iOS 10.3.2 testimist nüüd koos teiste opsüsteemidega ja võib olla mõni eriline põhjus, miks esimest beetaversiooni 32-bitiste seadmete jaoks ei antud. Muidugi, kui see tulevikus sellistes versioonides püsib, võib-olla valis ta selle väikese värskenduse üleminekuks. Kuid kui see on lüüa, siis ma ütleksin, et ta teeks seda ainult iOS 11-l.

(Kas see on seotud sellega, et tal puudub salm 10.3.1?)

Animatsioon

Siin on väike "platseeboefekt": Apple teisaldas selles värskenduses tegelikult iOS-i mõned animatsioonid, muutes selle kiiremaks / lühemaks. See on juba iseenesest andnud paljudele inimestele suurema kiiruse tunde.

Ehkki see pole tegelikult operatsioonisüsteemi tehniline optimeerimine, on muudatused igati tervitatavad ja enamik kasutajaid on sellega nõus. Näiteks minu jaoks avaekraanile naasmine on minu jaoks palju parem.

Ja sina, a: mida sa arvad?