iOS 11.4.1 pakub juba kaitset toore jõu sissetungi tööriistade eest [atualizado]

Ligi kuu tagasi võttis Apple lõpuks sõna ja kinnitas, et tänu uuele kaitsekihile, mis keskendub sellistele tööriistadele nagu kuulus GrayKey, hoiab iOS 12 ära iPhone’i / iPadi toore jõu sissetungi. Selles artiklis kommenteerisime, et on olemas „väike võimalus [o recurso] juba aktiveeritud iOS 11.4.1-s “; ja mitte? ?

SEE iOS 11.4.1 nĂĽĂĽd kõigile kasutajatele ja meile välja antud, MacMagazine, oleme seda seestpoolt kinnitanud Seaded »Puudutus / näo ID ja kood on uus võimalus “USB-tarvik” piirkonnas “Luba juurdepääs blokeerituna”. Selle all ĂĽtles Apple:

USB-lisaseadmete ĂĽhendamiseks lubage iPhone lukust lahti, kui iPhone on lukustatud rohkem kui tund.

Uued valikud on vaikimisi keelatud, mis on teie kaitsmiseks õige (jah, see on natuke segane). Soovitame kõigil selliseks jääda ja kui nad hiljem tunnevad, et uus käitumine on ebamugav, aktiveerige teades sellega kaasnevaid riske.

Tasub meeles pidada, et GreKey taga tegutsev ettevõte Grayshift on öelnud, et Apple’i lahendus ei ĂĽhti nende anticsiga. NĂĽĂĽd, kui iOS 11.4.1 on olemas, näeme, kas see, mida ta ĂĽtleb, on tegelikult tehtud või on puhas jama meedias veel ĂĽhe ruumi võitmiseks …

Uuenda 9. juuli 2018 kell 16.50.

Apple on avaldanud tugiartikleid liikvel olles, kuid praegu on see saadaval ainult inglise keeles.

Oluline on märkida, et iPhone / iPad jätkab laadimist (laadimist), ehkki lisaseadme täielikku toimimist USB kaudu ei ole Touch / Face ID või parooli kaudu vabastatud.