contador gratis Saltar al contenido

IOS 11 kontseptsioon näitab uudiseid, mis võivad jõuda uude süsteemi

IOS 11 kontseptsioon näitab uudiseid, mis võivad jõuda uude süsteemi

Mida oodatakse iOS 11? Kas peaks teil, nagu minul, olema funktsioonide / täiustuste loend, mida saab paremaks muutmiseks järgmises iOS-i versioonis rakendada? Jacek Ziba ka tema ja ta otsustas rakendada mõnda neist ideedest selles kontseptsioonivideos Apple'i mobiilse opsüsteemi üheteistkümnenda versiooni jaoks.

Uute asjade hulgas, mida Ziba soovib, on meil: Öine režiim (Tume / öine režiim), tugi paljudele kasutajatele, Siri abiline (Ma tunnistan, et ma ei saa sellest funktsioonist väga hästi aru, mis sarnaneb väga hästi täna Siri-le), kutsub rühmitus FaceTime'i üles – see on lihtsam viis ekraani lukustamiseks video vaatamise ajal, Eraldi ekraan (jagatud ekraan kahe rakenduse käitamiseks iPhone'is), võimalus tühjendada rakenduste vahemälu, 3D Touch juhtimiskeskuse otsekoonusel ja Mängu režiim (Mängurežiim, kus saame kõik teatised välja lülitada ja seadme ekraanil toimuvat salvestada).

IOS 11 on kavas maailmale esitleda 2017. aasta ülemaailmsel arendajate konverentsil (WWDC17), mis toimub 5. – 9. Juunil San Joses (Californias).

Millist neist funktsioonidest soovite Apple kõige rohkem rakendada?

(9to5Maci kaudu)