IOS 12 meedia API võimaldab Siri suuremat integreerimist Spotify’ga

Seda Krabi saavad iOS 12-s uusi oskusi ja funktsioone, kõik juba teavad. Ăśks uudsus on seotud kolmandate osapoolte meediarakenduste, näiteks Spotify – midagi, mis on abikasutaja ĂĽks peamisi taotlusi, sest maailm on maailm.

Oleme siin juba uudistest rääkinud, kuid nĂĽĂĽd leidsime sellel teemal midagi muud huvitavat – ja postituse MacStories seleta ka natuke selle kohta.

See artikkel on nn ĂĽldisuse käsitlemisel ulatuslikum Otseteed (Otseteed) assistendi ja seda tasub kogu aeg lugeda – eriti kui töötate rakenduste arendamisel -, kuid kõige huvitavam osa on lõpupoole. Autor Federico Viticci kirjeldab uut tähendab (nii viidatakse Sirile käsuvormingule) nimetatakse INPlayMedia, mis võimaldab assistendil nendest kolmanda osapoole rakendustest sisu haarata ja neid ilma vahendajate vajaduseta taasesitada.

Kontrolleril on võimalus äratada taustal töötavaid rakendusi ja ta saab HomePodis isegi heli esitada või lukustatud ekraanil ettepanekuid teha. Nii saab Siri seda öelda, näiteks esitusloend treenige Spotifys, kui ta tuvastab, et olete jõusaali sisenenud. Seda kõike muidugi teoreetiliselt.

Mis kõige tähtsam, tasub meeles pidada, et Siri ei õpi võluväel kõiki neid käske; On hädavajalik, et arendajad, nagu ka Spotify ise, võtaksid idee omaks ja lisaksid integratsioone Keskmine SiriKit, et kasutajad saaksid sellest kasu.

Või minge nende otseteede põhjal “lihtsale” teele. Nagu artiklis öeldud MacStories:

Pilves ja muud kolmanda osapoole taskuhäälingurakendused võivad näiteks pakkuda Sirile liidese erinevates kohtades otseteeklahve, mis võimaldavad kasutajatel salvestada fraase nagu „Play My Cloudy queue” või „Let’s listen to Connected”; Taasesitus algab automaatselt taustal ja taasesitamine toimub seadme, HomePodi või muu seadme kõlari kaudu. Kui minu tõlgendus sellest tööriistast on õige, siis kombinatsioon Otseteed nagu uus Meedia kavatsus saab leevendada paljusid Siri ja kolmandate osapoolte meediateenuste kasutamisega seotud probleeme.

Apple on Siris avaldanud kogu meediumikontrolliga seotud dokumentatsiooni, nii et arendajad saavad uudiseid lugeda ja neid iOS 12 beetaversiooniga testida. Kas arvate, et saate sellest kõigest midagi lahedat saada?