iOS 12 on installitud 88% aktiivsetest iPhone’idest ja iPadidest

Viimati puudutasime seda teemat veebruari lõpus iOS 12 see on installitud 80% kõigist seadmetest.

NĂĽĂĽd, rohkem kui kuu enne iOS 13 väljaandmist, on jõudnud Apple’i mobiilse operatsioonisĂĽsteemi kaheteistkĂĽmnes versioon 88% alus kinnitatud.

IOS 12 graafika

Kuidas Apple selle numbrini jõudis? Ettevõtte sõnul analĂĽĂĽsib see kõiki iPhone’i, iPadi ja iPod touchi seadmeid, mis pääsevad App Store’i – viimased mõõtmised tehti 6. augustil.

Võrreldes eelmise aasta samal perioodil installiti iOS 11 85% seadmetest – see tähendab, et Apple suutis suurendada iOS-i uue versiooni levitamiskiirust.

IOS 12 graafika

Veel üks mõõdik, mille Apple on mõnda aega vastu võtnud, võtab nüüd arvesse ainult viimase nelja aasta jooksul turule toodud seadmeid. Selles analüüsis tabasime 90% iOS 12-ga töötavatest seadmetest.

Juba maailmas Android, teame, et asjad toimivad väga erinevalt – isegi nende piirangute tõttu, mis Google’il on partneritootjate seadmete värskenduste väljaandmiseks. Sellegipoolest vajab see kiiret analĂĽĂĽsi.

Androidi graafika

IOS 12-ga samaväärne süsteemiversioon on Android Pie (versioon 9), mis on praegu installitud 10,4% nutitelefonidest; eelmiste versioonide puhul oli Android Oreo (8.0 ja 8.1) baas 28,3%.

Lugejate hulgas MacMagazine, moodustab ka iOS 12 täpselt 88%; IOS 13 beeta, mida Apple ei välista oma mõõdikutest, moodustab siin 5,8%. ?

9to5Mac kaudu