iOS 12 peab keskenduma kvaliteedile / ohutusele, jättes suured uudised alles 2019. aastaks [atualizado]
PRIJAVE

iOS 12 peab keskenduma kvaliteedile / ohutusele, jättes suured uudised alles 2019. aastaks [atualizado]

Apple ei kommenteerinud seda peaaegu kunagi, kuid vastavalt Ina Friedile (alates Aksioom) muutis ettevõte oma plaani drastiliselt iOS 12. Probleemi keskmes on uute funktsioonide väljatöötamine, mida tuleks 2019. aastani edasi lükata, et anda ruumi suuremale jõudlusele ja kvaliteedile keskendumiseks kui mobiilses opsüsteemis juba olemas.

Kui see tõepoolest kinnitatakse, pole see esimene kord. Varem oleme näinud midagi sarnast nii macOS-i arenduses (Snow Leopard on Leopardi täpsustus, nagu Lõvimägi lõvi jaoks ja High Sierra Sierra jaoks) kui ka iOS-i.

Ehkki see on paljude kasutajate jaoks ämber külma vett, eeldades, et kuna me räägime ikkagi kinnitatud otsuses millestki, on mõistlik võtta arvesse hiljutist kriitikat, mida ettevõtted on kannatanud, nii operatsioonisüsteemi turvalisusega seotud probleemide osas. (suur nimekiri), lubaduste ja mittesaadetavate funktsioonide väljatöötamisel esinevad viivitused (näiteks: iCloudis olevad teated) ja paljude teiste hulgas.

Kuid mis see täpselt 2019. aastal on? Friedi sõnul on rea funktsioone, sealhulgas avaekraani värskendused, liides süsteemi kasutamiseks sõidukis (ma kujutan ette, et see on CarPlay), peamiste süsteemirakenduste nagu Mail parandamine ja parem voog piltide hõivamise, redigeerimise ja jagamise protsessis.

On selge, et Apple poleks hull tutvustada uut opsüsteemi (iOS 12), milles pole absoluutselt midagi uut; tulevaste süsteemidega peavad kaasnema liitreaalsuse täiustused, nii nagu me käsitleme terviseandmeid (mis on juba alanud iOS 11.3-s) ja vanemliku kontrolli uusi funktsioone, millest just arutati. Lisaks seab Apple prioriteediks töö, mille eesmärk on muuta iPhone paremini reageerivaks ja põhjustada vähem tõenäoliselt klienditoega seotud probleeme (näiteks rahulolematust).

Kuid sisemiselt on neid, kes seavad strateegia kahtluse alla. On selge, et see uus keskendumine kvaliteedile ja jõudlusele võib vähendada osa ettevõtete kriitikast, kuid mõned inimesed mõtlevad, kas selline lähenemisviis tõstab tegelikult kvaliteeti. Muidugi rääkimata sellest, et sellised "uudised" nagu suurem turvalisus ja töökindlus pole turuletoomiseks hea müügipunkt, st Apple'i turundusel on töö.

Tõenäoliselt saame ettevõtte tulevase opsüsteemi plaanidest teada 2018. aasta ülemaailmsel arendajakonverentsil (WWDC), mis toimub traditsiooniliselt juunis. Kuni selle ajani võib muidugi kõik muutuda.

Uuenda 01/30/2018 s 14:02

A Bloomberg korrates Apple'i plaane lükata 2019. aastani mõned uudised, mis jõuavad sel aastal iOS-i ja et see mõjutab mingil moel ka macOS-i.

Ent Ma kava arendada selline keskkond, et rakendused saaksid töötada iOS-is ja macOS-is, jääb siiski ellu. Nad väitsid ka, et iOS 12 vanemlikul kontrollil on aega seadmete ja rakenduste kasutamiseks, muutes vanemate elu lihtsamaks.

Lisaks mainisid nad ka FaceTime'i täiustusi (mis võivad olla midagi õigeaegset või asjakohasemat, näiteks grupikõned). Selle kohta näeme.