iOS 13.3.1 võimaldab teil traadita asukoha välja lülitada

iOS 13.3.1 võimaldab teil traadita asukoha välja lülitada

Apple käivitas eile iOS 13.3.1 mitme parandusega teie mobiilsele operatsioonisĂĽsteemile; nende hulgas ka probleemidega seotud probleemide parandamine isiklik uues iPhone’is: nĂĽĂĽd on olemas valik vältige jälgimist taustal U1 ĂĽlilairiba kiip.

Neile, kes teemat ei tunne, kasutab U1 kiip seadme teiste inimestega suhtlemiseks väga madalat energiataset vidin lähedalt. Nende komponentide abil saab uus iPhone täpsemini leida ja suhelda teiste U1-toega seadmetega, täiustades selliseid funktsioone nagu AirDrop.

Apple’i sõnul on see tehnoloogia mõnes riigis keelatud ja selleks, et seda vales piirkonnas mitte aktiveerida, jätkab iPhone kasutaja asukoha (taustal) otsimist, et teada saada, kas ta asub piirkonnas, kus UWB on lubatud. Ja see töötab ka siis, kui valik „Asukohateenused” on keelatud – rääkimata sellest, et see jälgimine peaks vähem akut kasutama. Sel põhjusel ĂĽritab Apple lubada funktsiooni iOS 13.3.1-s keelata, mis on vaikimisi jätkuvalt lubatud.

Kui olete mures U1 kiibi selle funktsiooni põhjustatud pideva jälgimise pärast, järgige selle keelamiseks järgmisi samme:

  1. Logi sisse Seaded »Privaatsus;
  2. valige “Asukohateenused”;
  3. Kerige ekraani alaossa ja minge aadressile “SĂĽsteemiteenused”;
  4. Otsima “Traadita võrk” ja keelake see valik. Deaktiveerimiseks kinnitage.
Keela traadita asukoht iOS 13.3.1-s

Pärast valiku keelamist ei jälgi teie iPhone enam kogu aeg teie asukohta. Siiski tuleb märkida, et ka seade ei kasuta enam asukohateenuseid Wi-Fi ja Bluetooth-ĂĽhenduste täiendamiseks. Peale selle mõjutab see ka AirDropi “kosmoseteadlikkust”.

9to5Mac kaudu