contador gratis Saltar al contenido

iOS 13.4 võimaldab teil avada auto iPhone'i abil; vaata muid uudiseid

iOS 13.4 võimaldab teil avada auto iPhone'i abil; vaata muid uudiseid

IOS 13.4 tutvustab rakendust CarKey, mis toimib nagu auto võti, uus memo, iCloudi kaustade jagamine ja palju muud!

A Apple käivitas 5. jaanuaril veebisaidi beetaversiooni iOS 13.4 arendajatele, tutvustades mitmeid ainulaadseid funktsioone. Uus asi, mis meid kõige rohkem huvitab, on aga nn API CarKey, mis võimaldavad iPhone või Apple Watch avage, sulgege ja alustage ühilduva sõidukiga.

Sisemiste failide kohaselt saavad kasutajad kasutada tehnoloogiat ühilduvates autodes NFChoidke mobiilsideseadet auto lähedal selle avamiseks. Installimisprotsess viiakse läbi rakenduse kaudu Rahakott ja siis on vaja, et tootja rakendusel oleks konfiguratsioon.

seda CarKey Seda saab jagada ka teiste kasutajatega ja selleks saavad autojuhid neid Walleti kaudu kutsuda, et inimesel oleks juurdepääs oma nutitelefoni või Apple Watchi klahvidele.

iOS 13.4 üldised uudised

Pange tähele, et e-posti tööriistariba koosneb neljast nupust (Foto: 9to5Mac)Pange tähele, et e-posti tööriistariba koosneb neljast nupust (Foto: 9to5Mac)

Veel üks uudsus alates iOS 13.4 et e-posti tööriistariba, mis asub ekraani allosas (foto ülal), koosneb nüüd neljast nupust: saatke prügikasti, teisaldage sõnum, märgistage ja vastake.

9to5Maci andmetel mahutab uus disain vastamisnupud ja kastid mõlemasse otsa iOS 13 kasutajad kurdavad, et kui nad tahavad vastata, vajutavad nad nuppu "kustuta", kuna need kaks on liiga lähedal.

On ka funktsioone ICloudi kaustade jagamine, mis võimaldab teil oma iCloudi kaustu ja faile teistega jagada. Sellel ajal iOS 13 kuulutati, esitleti seda funktsiooni ühe uue asjana, kuid lõpuks eemaldati see, et selle parandamiseks oleks rohkem aega. Nüüd on see uuesti kasutusele võetud iOS 13.4 Beeta.

IOS 13.4-l on üheksa indie Memoji-kleebist (Foto: avalikustamine)IOS 13.4-l on üheksa indie Memoji-kleebist (Foto: Rene Ritchie)

Muud muude Apple'i seadmetega seotud uudised hõlmavad uusi otseteid Internetis iPadOS, mis võimaldab teil kiiresti vahelehtedel liikuda, otsida ja uusi albumeid luua. Täisekraanrežiimis saate klaviatuuri abil ka kustutada, kopeerida ja siseneda redigeerimisrežiimi.

Jo watchOS 6.2 võimaldab teil rakendusesiseselt tehinguid teha, võimaldab kasutajatel pääseda juurde "premium" sisule, alla laadida uut sisu jne. Põhimõtteliselt toimib see nagu iPadi või iPhone'i rakendus, kus saate teha mängu mikrotehinguid või alla laadida täiendavat sisu.

Ja kas teile meeldivad uudised? Soovite beetaversiooni alla laadida saidilt iOS 13.4 või ootate ametlikku versiooni? Räägi meile, mida sa kommentaarides arvad!