IOS 13 Dark Mode ekraanipildigalerii

Nagu eile ettekandes jälgisime iOS 13, ĂĽks iPhone’i ja iPod touchi uue operatsioonisĂĽsteemi hämmastavaid uusi funktsioone (jah, kuna iPadi nimetatakse nĂĽĂĽd iPadOS-ks – kuigi praktikas on see ĂĽsna sama asi) Tume reĹľiim (Tume reĹľiim), mis jõudis esimest korda MacOS-ile eelmisel aastal Mojave versioonina ja maandub nĂĽĂĽd mobiilimaailma.

Kummalisel kombel sai Android tumedat teemat ametlikult ka sel aastal – kui selle versioon 10 Q augustis välja anti. Erinevus on muidugi see, et Google’i sĂĽsteemi paindlikkus on võimaldanud tootjatel aastate jooksul pakkuda sisseehitatud tumereĹľiimiga Androidi kohandatud versiooni – mida on võimalik saavutada ka mitme kanderakett midagi. Muide, kõrvalepõige.

IOS 13-s ja iPadOS 13-s saab tumerežiimi aktiveerida nii käsitsi kui ka automaatselt (näiteks päikeseloojangul, nagu on juhtunud Öövahetus). Käsitsi saab seda teha sätete kaudu (jaotises „Ekraan ja heledus”) või otse juhtimiskeskuse kaudu.

Lisaks heledate värvide tumedatele tagurdamisele sĂĽsteemis ja rakendustes muudab Dark Mode ka liidese erinevad aspektid tumedamaks, näiteks taustpilt ise. Nii on mõttekas seda kasutada nii, nagu oleks see “ÖöreĹľiim” (neile, kes seda niimoodi eelistavad).

Meie kaastöötajad Vinícius Porto koostas mitu ekraanipilti pimedas režiimis töötavast iOS 13-st, et saaksite näha, kuidas need välja näevad. Selle suurendamiseks klõpsake / puudutage:

Niisiis, kes tahab hakata iOS-i kasutama pimedas reĹľiimis? ?